Wpis z mikrobloga

Niedojrzałym aby podołać takiej wyzwolonej kobiecie XD


@OpowiedzMiCos: coś jak "nie dla idiotów" w Mediamarkt. No właśnie dla idiotów co sprawdzą konkurencyjnych ofert
  • Odpowiedz
Mam 23 lata, pracuję jako pracownik zakładu usług komunalnych. Nie mam dziewczyny bo dziewczynki boją się takiego zawodu. Czy jest wśród was jakaś odważna kobieta :/?


@Iskaryota: To reklama i gdyby przy tym tekście dać jakiegoś chada, to też by się znalazły dziewczyny, które by pomyślały, że one to są "odważne" w przeciwieństwie do innych (choć np. ja nie rozumiem, czego tu się bać i dlaczego wybrałeś do porównania akurat
  • Odpowiedz
@robertx: ej, ale passat b5 fl z 2001 roku ma średnio 196 640 km przebiegu, on dopiero dotarł się i ułożył.
może z nią podobnie, dopiero na dotarciu - przed wymianą pierwszego oleju.
  • Odpowiedz
@Iskaryota: To chyba nie jestem kobietą, bo dla mnie nie jest. Ok, to taki zawód, do którego nie trzeba mieć wykształcenia, ale przecież np. pracownik fizyczny na produkcji czy budowlaniec też nie musi mieć - oni też są odrażający dla kobiet? To jakim cudem znam takich facetów, którzy są w związkach? xD
  • Odpowiedz
@aarahon ja mam tak duże zaufanie, że nawet jak okresowe szalone teorie jego zdrady zaczynaja przybierać przerażająco realistyczną wymowę w mojej głowie … wzruszam ramionami. #!$%@? jak zdradzi to do kosza go i tyle.
  • Odpowiedz