Wpis z mikrobloga

trochę Cię poniosło,


@HrabiaZet: no właśnie nie poniosło. Ponosi to tych którzy leją swoją kobietę za to że uśmiechnęła się do obcego faceta a oni nie chcą być z "coorvą".
  • Odpowiedz
no właśnie nie poniosło. Ponosi to tych którzy leją swoją kobietę za to że uśmiechnęła się do obcego faceta a oni nie chcą być z "coorvą".


@aarahon: A kto mówi o jakichś patologicznych zachowniach. Po prostu nikt normalny nie chce być z dziewczyną "należącą do ulicy". Ale nikt nikomu nie zabrania.To tyle.
  • Odpowiedz
Po prostu nikt normalny nie chce być z dziewczyną "należącą do ulicy"


@HrabiaZet: co to w ogóle za pomysł żeby dziewczyna należała do kogoś lub czegoś ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
co to w ogóle za pomysł żeby dziewczyna należała do kogoś lub czegoś ¯\(ツ)/¯


@aarahon: Widzę, że nie rozumiesz prostych rzeczy. Nikt nie chce jakiejś karynki cco świeci wszystkim co ma każdemu kto wpadnie na drinka. Niech sobie szuka jakiegoś patusa, im to nie przeszkadza - albo zmieni miasto jak tu już sobie reputację zyebała.Ja ze znajomymi takie omijamy bo nie warto.
  • Odpowiedz
Nikt nie chce jakiejś karynki cco świeci wszystkim co ma każdemu kto wpadnie na drinka


@HrabiaZet: więc napisałem - potrzebne źródło że tańczy naga. Skoro tak twierdzisz to pewnie wiesz. Przecież nie piszesz głupot wyssanych z palca, prawda?
  • Odpowiedz
więc napisałem - potrzebne źródło że tańczy naga. Skoro tak twierdzisz to pewnie wiesz. Przecież nie piszesz głupot wyssanych z palca, prawda?


@aarahon: Ty bez kitu nie rozumiesz...pisałem ogólnie i nie interesuje mnie ona osobiście...ani czy ktoś "tańczy nago" czy w bieliźnie, poziom ten sam - niziny społeczne które należy omijać.
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: a ogólnie piszesz, wypracowałeś ogólne postrzeganie świata. A ogólnie powiedz - uprawiałeś seks pozamałżeński? Masz lub zamierzasz wziąć ślub kościelny?
  • Odpowiedz
a ogólnie piszesz, wypracowałeś ogólne postrzeganie świata


@aarahon: Co Ty bredzisz, pisałem o karynach z najniższego stopnia drabiny społecznej.

A ogólnie powiedz - uprawiałeś seks
  • Odpowiedz
o tych co siedzą w więzieniu? Czemu odchodzisz od tematu wpisu?


@aarahon: weź się lecz i najlepiej znajdź sobie dziewczynę z Roksy, codziennie będziesz ją czule cmokał w czółko (bo przecież przeszłość się nie liczy) to Ci przejdzie ale pamiętaj aby najsamwpierw ucałować dłoń i wręczyć bukiet kwiatów. xD
  • Odpowiedz