Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Tak mi sie przypomniał wczorajszy odcinek i Tori, która mówi, że ona nie będzie miała czasu na spotkania z Krzyśkiem po programie xD to nie jest normalne, bo przecież każdy z nich będzie nawet musial się spotykać na jakichś eventach, imprezach. A jakby serio chciała budować z nim relacje, to znalazłaby nawet 5 min. On stary i głupi, nie widzi, że laska ma go we friendzonie, brzydzi się go. Nawet na dotknąć się nie pozwala. I wcale się nie zdziwię, jak kogoś miała wchodząc do programu ;)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hogataa26: Moim zdaniem ona nie ma go nawet we friendzonie, po programie go odstawi i tyle będą się widzieli. Złączyli na początku, on był lubiany, byl częścią grupy trzymająceh władzę, wiedziała że z nim ma szansę na wygraną i głupio było potem to zmieniać. Widać było, ze wolałaby Kukiza, który głównie spał i nic z nią nie próbował, bo od razu postawiła granicę, ale brak powrotu do Krzysiura byłby niezrozumiały
  • Odpowiedz
@Hogataa26 nooo to był hit! miała czas, żeby wyjechać na miesiąc, ale już żeby się spotkać w weekend ze swoim potencjalnym chłopem, to już nie ma czasu. No sytuacja powinna być dla krzysiura tak klarowna jak mało co
  • Odpowiedz
@Hogataa26: ona by się brzydzila i bez chłopaka, jak większość normalnych kobiet słysząc te teksty od faceta, którego juz nic nie tlumaczy, bo wszystkie etapy dojrzewania ma za sobą, nawet mielinizacje przedniego plata czołowego
  • Odpowiedz
@Hogataa26: a mnie to kompletnie nie dziwi :D ona już sieje ziarno, żeby potem nie musieć się tłumaczyć, że nie chce mieć z nim nic do czynienia. jak zawczasu mu powie, że ma mało czasu, to BYĆ MOŻE potem nie będzie jej robił o to problemów w życiu i na insta xD on jej się tak bardzo nie podoba, że ona aż tym kipi, dziwi mnie to, że inni w
  • Odpowiedz