Wpis z mikrobloga

Macie jakąś czynność/zajęcie/hobby, które wam się kojarzą z giganormictwem? Dla mnie najbardziej normicką rzeczą jaką można sobie wyobrazić jest jaranie się uniwersami Marvela/DC. Zawsze jak ktoś mówi, że się tym jara, to wyobrażam sobie, że się wychowywał w takiej typowej rodzince klasy średniej podobnej do tej przedstawionej w serialu rodzinka.pl Pewnie gdy taka osoba była dzieckiem to rodzice normalnie ją brali do kina na filmy i miała normalny kontakt z rodzicami, mnie matka brała tylko do kościoła, a ojciec do pracy w polu. Ja jak miałem 10 lat to jakbym się spytał któregoś z rodziców czy pójdzie ze mną do kina, to bym otrzymał odpowiedź, że chyba mnie #!$%@?ło ehhhh
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 26
Najbardziej normickie jest ostatnimi czasy tworzenie sobie wyimaginowanych grup i prowadzenie wojenek z innymi wyimaginowanymi grupami. Przegrywy, normiki, oskarki, banany... Ja #!$%@?, zaraz się okaże że ktoś nie będzie robił czegoś, co lubił do tej pory, bo to zbyt "normickie", albo w drugą stronę XD
  • Odpowiedz
  • 8
@RobieZdrowaZupke żadne hobby/czynność/zajęcie nie jest normickie jeśli robisz je z dużą intensywnością, bo normictwo przeczy byciu, nazwijmy to, fanatykiem. Normik może sobie oglądać filmy Marvela i tyle, ale już nie normik będzie miał #!$%@? całe mieszkanie rękawicami nieskończoności. Normik będzie Netflix miał jako Netflix and chill a prawdziwy hardkor, który przestaje być normikiem będzie grzebał w tych streamingach, czytał i pisał recenzje seriali.

To są te detale. Normik nigdy nie idzie
  • Odpowiedz
podróże u młodych julek zwłaszcza to ukryta seksturystyka dlatego to jest prawie zawsze zachód europy. A jak laska podróżuje sama na zachód to już na 99%.


@janciopan: Na grupce szukam towarzysza podróży jest pełno takich ogłoszeń, gdzie laska szuka koleżanki na wyjazd. Bo tak pewnie bezpieczniej. Najczęściej to właśnie Hiszpania, Włochy, ewentualnie Egipt. Choć nigdy nie ma jasno opisanego celu podróży, te ogłoszenia bardzo łatwo odróżnić, od tych gdzie faktycznie
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke Ja się wychowałem w trochę innych czasach i 18 lat skończyłem wiele lat temu.
Wtedy tego normictwa aż tak nie było ale dało się wyróżnić pojedyczne jednostki.
W weekend biegali do technoobór - teraz już ich nie na, wszystko to padło xD
Jaranie się telefonami z klapka czy poziomą klawiaturą. Koniecznie picie w barach wściekłego psa czy tam kamikadze zamiast piwa litrowego (tanszego).
Zamiast słuchania normalnej muzy to jakieś basshuntery,
  • Odpowiedz
ktoś się komuś podoba to trzeba go zgnoić


@MrBoston: Leków nie wziąłeś czy nie umiesz czytać? Kto tu kogo gnoi? Gdzie op w ogóle mówi o związkach? Przecież mówi tylko o rozrywkach których nie miał i nie ma bo nie jest normikiem, a ty go obrażasz jakby ci osobiście krzywdę zrobił.
  • Odpowiedz