Wpis z mikrobloga

Macie jakąś czynność/zajęcie/hobby, które wam się kojarzą z giganormictwem? Dla mnie najbardziej normicką rzeczą jaką można sobie wyobrazić jest jaranie się uniwersami Marvela/DC. Zawsze jak ktoś mówi, że się tym jara, to wyobrażam sobie, że się wychowywał w takiej typowej rodzince klasy średniej podobnej do tej przedstawionej w serialu rodzinka.pl Pewnie gdy taka osoba była dzieckiem to rodzice normalnie ją brali do kina na filmy i miała normalny kontakt z rodzicami, mnie matka brała tylko do kościoła, a ojciec do pracy w polu. Ja jak miałem 10 lat to jakbym się spytał któregoś z rodziców czy pójdzie ze mną do kina, to bym otrzymał odpowiedź, że chyba mnie #!$%@?ło ehhhh
  • 98
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: średnio trafione, bo "uniwersum Marvela i DC" to mogą być np. filmy, wiec OK to jest to co jest popularne i znane, ale moga być też komiksy dodatkowo, a tu ktoś może byc turbo nerdem, bo tego jest w #!$%@? i trochę.
  • Odpowiedz
Dla mnie najbardziej normicką rzeczą jaką można sobie wyobrazić jest jaranie się uniwersami Marvela/DC.


@RobieZdrowaZupke: tym sie jaraja tylko sojarze z neckbeardem i inne przegrywy na wyparciu. Normiki sobie chodzą na te filmy rekreacyjnie jako jedna z wielu ich aktywności ze znajomymi. Jaki dynamiczny normik siedzialby i analizował ciagłość tego uniwersum, które trwa od 15 lat i ma chyba ze 20 filmów
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: rozumiem co masz na myśli oczywiście, ale pragnę sprostować pewną nieścisłość. Dużo ludzi jara się Marvelem/DC od filmu do filmu, gdzie jest łup łup efekty i 3h po seansie zapomniane. I jest to jak najbardziej normickie pochłanianie blockbusterów nastawionych na efekciarstwo i akcje. Ale są też prawdziwi fani uniwersum DC i Marvela, których wcale nie jest dużo, jarają się nowymi wydaniami komiksów czy też omawiają gdzieś między sobą kolekcjonerskie
  • Odpowiedz
normik siedzialby i analizował ciagłość tego uniwersum, które trwa od 15 lat i ma chyba ze 20 filmów


@Eugeniusz_Zua: Normik to się napina w lustrze i mówi, że ma bica jak Kapitan Ameryka i chciałby żeby mu Czarna Wdowa zrobiła blebleble bo to fajna dupa jest.
  • Odpowiedz