Wpis z mikrobloga

Nie zawsze chodzi o głosy, czasem chodzi też o takie rzeczy jak honor czy walka o prawdę. Tych cech TikToker nie ma


@sorek: Chodzi o wdrażanie dobrych zmian i o poglądy. Mentzen ma takie same poglądy jak Korwin, a ponadto wie co trzeba zrobić, by te poglądy zacząć wdrażać w życie, w przeciwieństwie do Korwina. Wszystko w temacie.

Ale zagrywka Mentzena jednak nieładna. Bo wyrzucił Korwina z jego własnej partii. Mógł
@Jah00: było już wiele partii które założył korwin i kończyły na marginalizowaniu korwina ale utrzymaniu postulatów wolnościowych. Czemu za każdym razem ludzie pchają się do partii korwina, która jest jedyną partią wolnościową z korwinem. Niehc idą do którejkolwiek partii wolnościowej bez korwina.
Chodzi o wdrażanie dobrych zmian i o poglądy. Mentzen ma takie same poglądy jak Korwin, a ponadto wie co trzeba zrobić, by te poglądy zacząć wdrażać w życie, w przeciwieństwie do Korwina. Wszystko w temacie.


@Jah00: obrzymia bzdura, on pokazał, że boi się stracić głosy i przez to nie będzie walczył o prawdę - Korwin nie.

Mentzen nie jest ani monarchistą, ani nie rozumie jak i po co istnieje okno overtona
@sorek: i jak tam to okno? Bo z tego co ja widzę to w prawo nie poszło, ale w lewo jak najbardziej pomimo tylu lat działania Korwina? Może ta formuła już absolutnie nie działa, a przynajmniej wtrącanie się w najgłupszy możliwy sposób w najbardziej kontrowersyjny temat pod sam koniec kampanii nie pozwala już na zdobycie jakiegokolwiek poparcia?
@Jah00 Tylko Korwin miał budżet 0zl, zakaz wypowiadania się, dali mu nie jego okręg, koledzy go wyśmiewali w mediach, namawiali na głosowanie na Bosakowa. Memcen dostał najlepszy okręg, największy budżet na spotkania. Zobacz sobie 2019, Korwin dostał ponad 60000 głosów w Warszawie.
Poza tym głosy nie są najważniejsze, ważna jest idea, memcen nie jest pewny.
Czemu za każdym razem ludzie pchają się do partii korwina, która jest jedyną partią wolnościową z korwinem.


@gustowny_dzikus: Ponieważ partia by mieć poparcie potrzebuje znanego lidera. Wcześniej oprócz Korwina takiego lidera nie było. Dziś jest Mentzen, więc sytuacja jest zupełnie inna. Polityczni dyletanci nie zauważają, że wszystko się zmieniło. A Mentzen dokładnie przedstawił to czego partia potrzebuje lata temu na jednym ze swoich wykładów.

obrzymia bzdura, on pokazał, że boi się
Albo grasz wg reguł demokracji, albo przegrasz


@Jah00: jeśli grasz w ich grę to już przegrałeś.

Metzen osiągnął wszystko na plecach Korwina, w Polsce nie byłoby mowy o wolności czy liberaliźmie gdyby nie tytaniczna praca Korwina przez lata. On zmienił ludziom umysły i dalej zmienia, coś czego Mentzen nigdy nie zrobi bo jest po prostu miękką pipą.

bo ustrój państwa nie będzie się decydował za naszego życia

Ludzie, którzy tak myślą
Tylko Korwin miał budżet 0zl, zakaz wypowiadania się, dali mu nie jego okręg, koledzy go wyśmiewali w mediach, namawiali na głosowanie na Bosakowa. Memcen dostał najlepszy okręg, największy budżet na spotkania. Zobacz sobie 2019, Korwin dostał ponad 60000 głosów w Warszawie.

Poza tym głosy nie są najważniejsze, ważna jest idea, memcen nie jest pewny.


@kiwors: Zwyczajnie kłamiesz. Korwin miał budżet jak wszyscy, tylko (w przeciwieństwie do Bosakowej) nie robił kampanii, bo
Metzen osiągnął wszystko na plecach Korwina


@sorek: Nie wszystko. Jedynie przejął większość elektoratu, czyli jakieś 2%. Bo reszta to narodowcy i Braun i fanatyczni zwolennicy Korwina, którzy teraz będą Mentzena zwalczać, czyli działać na szkodę wolności. Brawo.

On zmienił ludziom umysły i dalej zmienia


@sorek: Nie. Już nie zmienia. Jak pisałem wyżej, na spotkania z Korwinem już nikt nie przychodzi.

coś czego Mentzen nigdy nie zrobi bo jest po prostu
Bo reszta to narodowcy i Braun i fanatyczni zwolennicy Korwina, którzy teraz będą Mentzena zwalczać, czyli działać na szkodę wolności. Brawo.


@Jah00: oczywiście że będą. Nie potrzebny nam kolejny PiSowiec wśród ideowców xD serio, w tym środowisku na kłamstwie się nie da wybić.

Jak pisałem wyżej, na spotkania z Korwinem już nikt nie przychodzi.


@Jah00: bo wszyscy wiedzą co powie, nie zmienia to faktu, że nadal ma niesamowity wpływ na