Wpis z mikrobloga

@alkoholik000: mnie to wogle nie dziwi, raczej #!$%@? wogle okreslanie plci, powinno sie to wszystko spuscic w kiblu, prawa kobiet itd, finalnie przestaly by pokazywac te dziury XD nie ma sie czym chwalic, momentami mowienie bezosobowo to jedyna droga do pozbawienia bab reszty praw ktore wsadzaja sobie jak piora w dupe
@alkoholik000: No dziwne czasy, ale płyniemy z falą.

W zasadzie posiadamy zaimki: ten, ta, to. Czy to chodzi o to że to jest rozwinięcie: on, ona, ono? Z gramatyki zawsze byłem inwalidą. Końcówki -em, -am, -om też nie są dla naszego jezyka problemem. Ono brzmi to logicznie, acz nie słyszałem tego w mowie. Najdziwniejsze właśnie jest to -om w pierwszej osobie.

On powiedział, ona powiedziała, ono(to) powiedziało. Czy coś przeoczyłem?
@szybki_zuk: kiedyś tak bym się określił, ale od tamtej pory zlewaczałem. Mój małomiasteczkowy zaściankowy rozumek nie ma problemu z homoseksualizmem, pojmuje koncepcje transseksualizmu i że Patryk może wskoczyć w kiecke i chcieć nazywać się Patrycja albo odwrotnie, ale na niebinarnośc jest ten mój umysł chyba za mały. Początkowo bardziej myślałem, że więcej w tym trollingu i to taka moda jak P0keM0noWe $liTaŚne pisanie w stylu Emo Martynki kilkanascie lat temu, ale
@Elijahu: ale to nie jest jakiś język emotek albo emo tylko neutralne zaimki, nie wymyślisz nic lepszego jako osoba niebinarna. A w niebinarności nie widzę nic dziwnego. Skoro móżg potrafi być męski i żeński to czemu nie miałyby istnieć takie które w ogóle tego nie czują. Z innymi organami też się zdarzają różne kombinacje.