@Pakulsky: ostatnio wyczaiłem że jeśli podczas obierania cebuli nie odkroisz jej części z „korzeniami” to nie n--------a tym swoim gazem cebulnianym po oczach.
@Pakulsky: łooo panie, ale oleju to tam nalałeś tyle, że zaraz rząd stanów zjednoczonych się tym zainteresuje ( ಠ_ಠ). Do cebulki wiele nie trzeba, bo jak zaczyna się szklić solisz, puszcza soki i w tym się elegancko smaży, nawet na 3 stopień, potem można lekko wody dolać, żeby się nie przypalała, będzie mięciutka i bardzo lekka po zjedzeniu, a tak to ci zaraz bęben wywali i calgon
źródło: IMG_20231027_121451
Pobierz2x pół szczypty soli
Wykonanie:
Obieramy cebulę
Kroimy
Wrzucamy
źródło: temp_file5906633087960564575
Pobierzźródło: temp_file5134417942119639320
Pobierz