Wpis z mikrobloga

Huopski burger przegryw - Jajka od kurki samo nóżki co wpiernicza kamyki i styropian z ocieplenia ( )
Ser żółty gouda, kiełbasa śląska z wczorajszego grilla, masło osełkowe, sos chili i czosnkowy ( ͡º ͜ʖ͡º) Trochę bieda ale co zrobić ¯\(ツ)/¯

#przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem #jedzzwykopem #jedzenie #dieta #lesnewpisy
Zwierz33 - Huopski burger przegryw - Jajka od kurki samo nóżki co wpiernicza kamyki i...

źródło: IMG_20231026_180936

Pobierz
  • 25
  • 2
@maatti91:

wygląda mega, gdzie tu bieda


Taki bieda edition, trochę basic. Dlatego że, nie ma tam żadnych warzyw ani wołowiny czy kurczaka ani zmyślnych sosów. Poza zwykłymi składnikami jakie każdy ma w kuchni, jedynie kiełbaska zgrillowana może odbiegać od tego standardu. Ale pszny przegrywowy pseudo burger dla jego ( ͡º ͜ʖ͡º)

Niedługo będzie trzeba zrobić kolejne pozycje w menu ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • 1
@Juzef_z_Ortografu:

mordo, a jajko gotowane czy surowe i sie usadziło w opiekaczu?


Gotowane i później pocięte na plasterki ale w burgerowaniach robią że, jest pół na pół. Nie robiłem tak jeszcze to nie wiem. Pewnie trzeba by podsmażyć lekko, na allegro są takie patelnie żeby idealny okrąg uzyskać. Nie wiem czy to dobry pomysł ale z pewnością średnio opłacalny dla samego siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@maatti91:

W sumie dobry pomysł na bar. Robienie burgerów i kanapek z nazwijmy to lifehackowych składników i same przegrywowe nazwy. Byłaby miła odmiana dla restauracji "ą,ę" z 50 zł za schabowego


Podoba mnie się ta koncepcja. Dobra dla jego jest ( ͡º ͜ʖ͡º)

Fajny pomysł nazwa coś z wykopem ale nie bezpośrednio bo pewnie by się przyczepili albo jakieś dzbany myślały że, wykop burgery otwiera i
Zwierz33 - @maatti91: 
W sumie dobry pomysł na bar. Robienie burgerów i kanapek z naz...

źródło: 354555625_813520293471504_2916635423474993008_n

Pobierz