Wpis z mikrobloga

Oświadczam ze przez 8 lat rządów PiS, nie wziąłem nic z tarczy, nic z 500 plus, dotknąłem tez 13 i 14 emerytury, nie zainteresowałem się nawet laptopem dla gowniaka czy wyprawką szkolną. MAM CZYSTE RĘCE . Bo jestem k---a mężczyzna po 30 na etacie i nie mam kaszojada. Nas się rucha a nie wspomaga. #bekazpisu #bekazkoalicjiobywatelskiej
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niegwynebleid: Przykład idzie z góry. Skoro paliwo z vatem 8% kosztowało tyle samo co z 23%, to czemu spożywczaki miałyby mieć inaczej?

Zresztą, sklepy też miały wydatki, przecież wszędzie trzeba było powywieszać komunikaty o tarczy i jak to ona nam robi dobrze.
  • Odpowiedz
Bo jestem k---a mężczyzna po 30 na etacie i nie mam kaszojada. Nas się rucha a nie wspomaga.


@Zjadlem_Babcie: niestety tak. Zostałeś wyruchany bez mydła.

Ja biorę 500+, dostałem laptopa. I szczerze mówiąc nie chcę tego, ale jak dają to trzeba być debilem aby nie brać. Jednak jestem przeciwnikiem tych
  • Odpowiedz
  • 0
@ogkush laptopy to program pilotażowy który zapewne w przyszłości zostanie rozwinięty do nowoczesnej szkoły, 500+ jest programem wsparcia dla osób które urodziły dziecko.
  • Odpowiedz
@Njal: fajnie, ale napisałeś, że jak ktoś sobie radzi to dlaczego ma coś dostawać, jednak osoby które sobie świetnie radzą również dostają 500+
  • Odpowiedz