Wpis z mikrobloga

@Zjadlem_Babcie: jak już by tak się zgłębić, to wziąłeś ale nie bezpośrednio. Twój pracodawca wziął z tarczy a jeżeli nie, to przynajmniej minimum miał trzymiesięczne wakacje od składek ZUS a być może nawet załapał się na bezzwrotną pożyczkę z PUP w kwocie 5k. Więc tak prawdę mówiąc pośrednio byłeś beneficjentem( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zjadlem_Babcie w każdym rozwiniętym państwie osoby, które nie mają dzieci i tym samym przyczyniają się do katastrofy demograficznej, muszą ponosić koszty swoich wyborów. To akurat zupełnie logiczne i sprawiedliwe. Nie chcesz mieć dzieci = dokładaj się do dzieci, które my wychowujemy, żebyś miał emeryturę i ktoś ci dupę w domu opieki podtarł. 500+, 300+ i reszta socjali to jest odwrócone bykowe.
w każdym rozwiniętym państwie osoby, które nie mają dzieci i tym samym przyczyniają się do katastrofy demograficznej, muszą ponosić koszty swoich wyborów. To akurat zupełnie logiczne i sprawiedliwe. Nie chcesz mieć dzieci = dokładaj się do dzieci, które my wychowujemy, żebyś miał emeryturę i ktoś ci dupę w domu opieki podtarł. 500+, 300+ i reszta socjali to jest odwrócone bykowe.


@camelinthejungle: zamień "rozwiniętym" na socjalistycznym, logiczne na nielogiczne, sprawiedliwe na niesprawiedliwe.
@Zjadlem_Babcie: No ja też, za to kredyt hipoteczny 2x większy w stosunku do najgorszej prognozy, jedzenie, które kupuję podrożało średnio z 80%, paliwa tańszego nie tankowałam, bo nie było mnie wtedy w kraju, ale za to tankowałam droższe jak obajtek się musiał dorabiać, oberwałam też mocno za syf w wielu dziedzinach, który zafundowało pis (przełożyło się to np. na komfort mojej pracy na tyle, że jak się nie poprawi w ciągu
@Njal ten laptop plus nawet nie ma znamion programu pilotażowego. To zwykła kiełbasa wyborcza. Co to za pilotaż prowadzony w obrębie jednego rocznika, bez infrastruktury informatycznej, konsultacji potrzeb użytkownika itd? Jest tzw. szkoła w chmurze i to tym dzieciakom bardziej przydałby się laptop, a właściwie iPad. Na nich można zrobić ewentualny pilotaż, ale tak jak mówię, laptopy to przekupstwo
ALe tańsze, wyborcze paliwo to się tankowało...


@7160: jak ktoś tankuje LPG to nie zatankował tańszego, a wręcz w czasie, gdy media trąbiły o tanim paliwie na Orlenie, ceny LPG szły w górę tak szybko, jak nigdy nie pamiętam.