Wpis z mikrobloga

@Notes: dlaczego polaki to debile i używają słowa "zamordyzm" nie wiedząc co ono znaczy? Zamordyzm oznacza coś brutalnego, pytanie gdzie brutalnie ktoś, kogoś do czegoś zmusza? W sumie polackie uczelnie są jak podstawówka na zachodzie więc pewnie dlatego jesteście na poziomie intelektualnym rosjan
To że jakaś grupa katolików zaszła ci za skórę nie daje ci prawa do obrażania wszystkich katolików

To że wśród prawicy są rasiści nie znaczy że każdy na prawicy to rasista.

To że wśród czarnych jest większy odsetek złodziei nie znaczy że każdy czarny jest złodziejem.

To że jacyś muzułmanie przeprowadzają ataki terrorystyczne nie znaczy że każdy muzułmanin jest terrorystą.


@immanuel mówisz że powyższe twierdzenia to bzdury? jak już mówiłem, rasiście możesz
@Notes: No sorry, że przypiąłem Ci łatkę lewaka, ale tak właśnie zabrzmiałeś, stosując typowy symetryzm względem chrześcijaństwa, do którego dobudowywano dopiero różne polityczne ideologie i islamu, który sam w sobie jest porąbaną ideologią polityczną pod przykrywką religii.

Wspomnijcie mi proszę jakiego wyznania był ten typ co zabił ostanio pięciolatka? Albo ten co zabił całą rodzinę? Albo ci nożownicy o których tak mało mówi się w ogólnopolskich mediach.


Znowu symetryzm i to
@Nikczemny_Pomidor brutalnie zmusza się Polki do rodzenia dzieci z gwałtów. Podręcznik HiT to brutalny gwałt na edukacji. Pedofilia wśród księży to brutalne praktyki tych którzy powinni głosić dobro i życie zgodne z przykazaniami ( ͡ ͜ʖ ͡)

@In_thrust_we_trust

czy te narzucane poglądy są teraz w pokoju?


A jakże :)) chociażby narzucony przez kler do paki z zamordyzmem PiS i solidarności zakaz handlu w niedzielę.
Inne przykłady wymieniłem
@Notes: prawda jest taka, że kompromis aborcyjny sprzed pisu był wyściem prawie idealnym, bo to co nas czeka w nowym wspałniałym świecie szykowanym przez lewicę, będzie niczym innym niz masowym mordem na dzieciach. Docelowo będą chcieli legalizować uśmiercanie płodu aż do 8 miesiąca (tak, wiem, że na razie 12 tyg. w Polsce ale w innych krajach już analogiczne partie lewicowe pokazały czego chcą i że zawsze pchają swoje postulaty w ekstrema)
prawakow gdyby nie to, że katolicy i prawacy zamordyzmem narzucają swoje wartości.


@Notes: to ty robisz z logiki murwe bo to jak mówić, że jest wolność słowa ale jak mówisz i piszesz tylko to co my myślimy. Prawda jest taka że lewactwo to religia i to sprzeczna z chrześcijaństwem. Lewactwo to #!$%@? umysłowe
@Idzpanwjaro https://www.theguardian.com/us-news/2023/jun/17/hamtramck-michigan-muslim-council-lgbtq-pride-flags-banned w praktyce
@lubie_piwo ale fikołki
@kwaz1 to samo tutaj. Podwójne salto tylko żeby ci się zgadzało pod tezę. Nauczcie się oceniać fakty.

Pojedyncze przypadki sie zdarzają i nie będę zaprzeczał.
Tylko różnica jest taka, że na przykład w takiej Polsce na kościół zrzutkę robi całe społeczeństwo pod przymusem a nie jest to jakiś pojedynczy przypadek chorego na umyśle lewaka lub katola.
Zakaz handlu dotyczy całego społeczeństwa a nie jest to cenzura jednej wypowiedzi czy