Wpis z mikrobloga

@muguet: Nie mówię, że buddyzm tylko zło, ale twierdzenie, że jest kompletnie nieszkodliwy społecznie i każda odmiana to pokój, miłość, kwiatki we włosach jest tak samo błędne. Podobnie jak manipulacją i błędem jest robienie projekcji jaką mam wiedzę o buddyzmie.
  • Odpowiedz
@CheSlaw: sam jesteś debil pisząc taki komentarz. Użyj jakichś argumentów, sam jestem ciekaw.


@Tymajster jeżeli musisz zadawać to pytanie to znaczy że nie jesteśmy na podobnych poziomach żeby prowadzić dyskusje. rasiści, niezależnie od tego czy uważają się za prawaków, lewaków czy co tam innego zwykle nie są w stanie zrozumieć że każdego człowieka należy traktować jako indywidualną jednostkę.
To że jakaś grupa katolików zaszła ci za skórę nie daje ci prawa do obrażania wszystkich katolików
To że wśród prawicy są rasiści nie znaczy że każdy na prawicy to rasista.
To że wśród czarnych jest większy odsetek złodziei nie znaczy że każdy
  • Odpowiedz
@djtartini1: nie #!$%@? kocopolow Myanma, czy tez Birma jak ją nazywasz Ty, Zachód cały i junta jest zajebista i Birmanczycy są wspaniali, jedynie rządząca z krotką przerwą junta jest katem i zbrodniarzem tego narodu. Byłem, widziałem. Akurat w tej krótkiej przerwie.
  • Odpowiedz
@CheSlaw: Wyzywasz ludzi od debili, a sam proponujesz, żeby katolików traktować indywidualnie, chociaż warunkiem bycia katolikiem jest należenie do konkretnej organizacji, a nie samoidentyfikacja. Może następnym razem przyhamuj trochę swoje ego, bo Ci trochę #!$%@?ło, lol.
  • Odpowiedz
jedynie rządząca z krotką przerwą junta jest katem i zbrodniarzem tego narodu. Byłem, widziałem. Akurat w tej krótkiej przerwie.


@Podly_Bzik: Nawet ta krótka przerwa była związana z córką założyciela junty i dogadywaniem się z wojskiem. Tak jak napisałem: to nie tak, że krytykuję w czambuł buddyzm, ale teza, że jest kompletnie nieszkodliwy to też zwyczajna nieprawda. Podobnie jak mnisi Sohei w Japonii zrobili wiele dobrego, ale byli również bardzo brutalni
  • Odpowiedz
i to własnie islamu powinniście sie bać a nie ostatnich w historii pierdów zdychającego chrześcijaństwa


@Idzpanwjaro: ale ty wiesz, że nie każdy jest taki światowy jak ty? I dla Julki i Grażyny, które co najwyżej Islam w ramach last minute w Egipcie zobaczą, to ich to jebię?
A karakan na współę z czarną mafią tu i teraz, w kraju w którym żyją ogranicza im prawo do decydowania o sobie i
  • Odpowiedz
@CheSlaw: Wyzywasz ludzi od debili, a sam proponujesz, żeby katolików traktować indywidualnie, chociaż warunkiem bycia katolikiem jest należenie do konkretnej organizacji, a nie samoidentyfikacja. Może następnym razem przyhamuj trochę swoje ego, bo Ci trochę #!$%@?ło, lol.


@immanuel XDDDD na szczęście to nie ty decydujesz co kto uważa i czy należy oficjalnie gdzieś czy nie. już nie mówiąc o tym że wśród praktykujących katolików zdania na różne tematy są mocno
  • Odpowiedz
@CheSlaw: Uff, widzę, że srogo zabolało ego i dalej bredzisz jak pogrzany XDDD.

już nie mówiąc o tym że wśród praktykujących katolików zdania na różne tematy są mocno podzielona, a nawet wśród samych księży często są różne opinie.

Nie ma znaczenia jakie mają zdanie, bo członkostwem w Kościele Katolickim udzielają autorytetu jego hierarchicznym władzom, co przekłada się na wpływy tej władzy na politykę i na społeczeństwo, a to z kolei
  • Odpowiedz
@immanuel czemu miało mnie zaboleć? zirytował mnie debilny komentarz i rasista próbujący ludziom wmawiać że jego rasistowskie poglądy mają jakieś uzasadnienie
  • Odpowiedz
@Idzpanwjaro: chrześcijaństwo to dokładnie to samo, w piśmie świętym nawołuje się do wojny napastniczej i są zapisane tam prawa prawie identyczne jak w szariacie. Wg starego testamentu mężczyzna który zgwałci dziewicę musi pojąć ją za żonę do końca życia a ojcu zapłacić trzydzieści syklów srebra XD
Za to Judaizm to jakaś religia węża, prawa żydowskie są cwaniackie i zawsze nadawały żydom prawo do stawiania się nad innymi. Żydzi uważają się
  • Odpowiedz
Apropo religii to oprócz tego, że Polska nadal wspiera Kościół (czego nie popieram), to w jaki niby sposób katolicy wprowadzają zamordyzm w Twoje życie?


@Crockett: Wyobraź sobie, że jesteś gejem w Polsce i z Twoich podatków od dekad w kościołach i szkołach uczą, że tacy ludzie jak Ty są skazani na potępienie.
  • Odpowiedz