Wpis z mikrobloga

Udało się dostać brakującą pieczątkę na orzeczeniu. Pierwszy raz szedłem sam tak daleko do przychodni samemu, bez taty. Na początku było okej, ale z czasem zacząłem mocno martwić się nagrywaniem drugiego filmu. Można, to co. Nie martwiłem się swoim głównym zadaniem, pieczątką. Myślę, że to przez skupienie na filmiku.

Próbowałem nagrywać stojąc w miejscu, ale mózg nie bardzo chciał się załączyć, więc musiałem iść i dzięki mniejszemu skupieniu dałem radę.

Nagrałem drugi spierdovlog po drodze do przychodni. Na początku nie mogłem przemóc strachu przed nagrywaniem, ale jakimś cudem udało się trochę poopowiadać, choć w stylu zestresowanym. () Serce czasem zaczyna boleć jak myśle że takie coś udostępniam.

#przegryw ##!$%@? #qewnakwadracie #fobiaspoleczna #asperger
qew12 - Udało się dostać brakującą pieczątkę na orzeczeniu. Pierwszy raz szedłem sam ...
  • 108
@qew12: będziesz komentować to co dzieje się na żywo. Pierwsze streamy z chodzenia po ulicy po prostu, może ktoś cię zaczepi i zapyta czy robisz streama. Potem coraz grubiej, czyli np. zakupy w galerii handlowej. Potem zaczynasz zaczepiać ludzi, pytasz ich gdzie dojść do X, gadasz z ludźmi etc. Potem rizzujesz dziewczyny na ulicy, aż w końcu (załóżmy za kilka miesięcy) trafiasz do klubu i ru**asz Julki w kiblu.
@qew12: rób strimy jak siedzisz i gadasz i jak ktoś da donejta 5 zł to na minute przejmuje mikrofon, ludzie kochają się poczuć lepsi i będą płacili żeby wypaść bardziej dynamicznie na twoim tle, sam bym to zrobił i ponawijał jakieś bzdury żeby zaimponować garstce przegrywów, nie ma co się kryć ze swoimi słabościami.