Wpis z mikrobloga

Udało się dostać brakującą pieczątkę na orzeczeniu. Pierwszy raz szedłem sam tak daleko do przychodni samemu, bez taty. Na początku było okej, ale z czasem zacząłem mocno martwić się nagrywaniem drugiego filmu. Można, to co. Nie martwiłem się swoim głównym zadaniem, pieczątką. Myślę, że to przez skupienie na filmiku.

Próbowałem nagrywać stojąc w miejscu, ale mózg nie bardzo chciał się załączyć, więc musiałem iść i dzięki mniejszemu skupieniu dałem radę.

Nagrałem drugi spierdovlog po drodze do przychodni. Na początku nie mogłem przemóc strachu przed nagrywaniem, ale jakimś cudem udało się trochę poopowiadać, choć w stylu zestresowanym. () Serce czasem zaczyna boleć jak myśle że takie coś udostępniam.

#przegryw ##!$%@? #qewnakwadracie #fobiaspoleczna #asperger
qew12 - Udało się dostać brakującą pieczątkę na orzeczeniu. Pierwszy raz szedłem sam ...
  • 108
@qew12: Prawko se zrób z czasem jeśli nie ma przeciwskazań. Jakieś małe auto nawet głupiego matiza z LPG. Lepsze to niż autobus czy skuter. Chyba że, w mieście dużym mieszkasz to można składaka z decathlona ale prawko i tak bym robił i jakieś autko. Bo teraz bez tego to jak bez ręki. W mieście wolałbym rowerek ale autko przyda się chociażby żeby ruchy se wyrobić bo z czasem jest gorzej z
@qew12: Dałem suba, czekam na kolejne odcinki przygód. Śmiechłem srogo na komentarz że jak się jedzie z wycieczką szkolną to pewnie trzeba dać znać i wagon podstawią xd

PS. Moja babcia mówi, że piękny z ciebie kawaler
@qew12 Gratulacje. Bardzo mocno doceniam.
Nie siedzisz z założonymi rękami i się nie poddajesz, nie popadasz w skrajny imposybilizm jak wielu.

Trzymaj Mirek tak dalej, wszystko to kwestia czasu. Ludzie najczęściej chcą dostać wszystko na już, niezależnie od wszystkich przeciwwskazań. Jednemu coś przychodzi łatwo innemu trudniej. Nie ma co się na to obrażać, tylko robić swoje i po mału do przodu - innej opcji nie ma.

Porównaj siebie gdzie byłeś rok temu