Wpis z mikrobloga

Udało się dostać brakującą pieczątkę na orzeczeniu. Pierwszy raz szedłem sam tak daleko do przychodni samemu, bez taty. Na początku było okej, ale z czasem zacząłem mocno martwić się nagrywaniem drugiego filmu. Można, to co. Nie martwiłem się swoim głównym zadaniem, pieczątką. Myślę, że to przez skupienie na filmiku.

Próbowałem nagrywać stojąc w miejscu, ale mózg nie bardzo chciał się załączyć, więc musiałem iść i dzięki mniejszemu skupieniu dałem radę.

Nagrałem drugi spierdovlog po drodze do przychodni. Na początku nie mogłem przemóc strachu przed nagrywaniem, ale jakimś cudem udało się trochę poopowiadać, choć w stylu zestresowanym. () Serce czasem zaczyna boleć jak myśle że takie coś udostępniam.

#przegryw ##!$%@? #qewnakwadracie #fobiaspoleczna #asperger
qew12 - Udało się dostać brakującą pieczątkę na orzeczeniu. Pierwszy raz szedłem sam ...
  • 108
@bonus: Ogólnie asperger to nie wyrok. Jak go się oswoi to jest spoko. Jako, że trochę wygrałem na loterii genetycznej to w pewnym momencie „dzięki” aspergerowi i fobii społecznej bylem sigmą i nawet innym, a w szczególności różowym imponowaly moje dziwactwa XD
@qew12: Ziomuś, pamiętaj każdy jest w pewien sposób austystyczny, idź do przodu i się nie przejmuj! To najważniejsze. Kiedyś też miałem pewnego rodzaju "fobię" społeczną, ale wyrosłem z tego i teraz po prostu jestem mizantropem, bo większość ludzi to debile :D
@qew12 pamietaj tylko o jednym mechanizmie w psychice, na 100 pozytywnych komentarzy trafii sie 5 zlych i to te zle zapamietasz najbardziej. Wynika to z naszego ewolucyjnego przystosowania bo dawniej dobre rzeczy powodowaly ze czules sie zwyczajnie szczesliwy natomiast zle doswiadczenia powodowaly ze mogles umrzec, zostac okaleczony. Wiec w toku ewolucji czlowiek skupia uwage nadwyrost na tych zlych co ma bardzo duze konsekfencje w mediach spolecznosciowych. Tak zebys wiedzial co sie w
@othe2137: chyba w tej kwesti daję radę, bo ja wolę nawet krytykę od pozytywnych komentarzy. Wtedy jest wiadomo co poprawić w sobie.
No chyba że to tylko obrażanie. No wtedy trudniej.
@qew12: ja bym chętnie obejrzał serie filmików jak opowiadasz o swojej chorobie, o autyzmie, swoich trudnościach, o pobytach w psychiatrykach. Jestem pewien, że wielu internautów też by chętnie obejrzało i posłuchało.
Masz przyjazną, pozytywną aparycję, jest szansa na dużo więcej wyświetleń, tylko nagrywaj więcej o tym co ludzie chcą oglądać a co masz do zaoferowania. Jesteś ciekawą osobą więc masz szansę. Proponuję też pytać ludzi, żeby napisali w komentarzach co by