Wpis z mikrobloga

Chlop ktory tak pieknie dziekuje mlodym Polakom za to ze sie ruszyli na wybory otwarcie przyznaje ze zyczy naszemu narodowi jak najgorzej i nie bedzie gorszego kraju do mieszkania niz Polska. Dziekuje wykopki w jego imieniu i swoim raz jeszcze ze wsparliscie go w jego krucacjacie przeciwko temu co Polskie.

Link do oryginalnego posta podziekowan jak i wolanie ludzi ktorzy go zaplusowali https://wykop.pl/wpis/73299061/mam-lvl-40-wiec-dla-wiekszosci-z-was-jestem-juz-st
screen z niepelnych podziekowan w drugim komentarzu

#polska #wybory #bekazpisu #neuropa #4konserwy #oswiadczenie #konfederacja #bekazlewactwa #bojowkadonaldatuska
Pobierz JohnRamboo - Chlop ktory tak pieknie dziekuje mlodym Polakom za to ze sie ruszyli na ...
źródło: nowoczesny patriotyzm
  • 73
@JohnRamboo: no i co złego napisał? Jeśli większość ludzi wybierała PiS, który niszczy Polskę, tylko po to, żeby dostać 500 zł, to na co oni zasługiwali?

Potem przyznał, że w stosunku do młodych się pomylili, bo jednak się ogarnęli.

I tak, prawda, nasz kraj był coraz gorszy do życia. Goniliśmy Węgry i Białoruś.

Po co wołasz pisowcu?
Pobierz mk321 - @JohnRamboo: no i co złego napisał? Jeśli większość ludzi wybierała PiS, któr...
źródło: latest
@JohnRamboo: dzięki ostatnim wydarzeniom, facet zmienił nastawienie na bardziej pozytywne.
Poza tym, może nie widział wcześniej tego, że wbrew pozorom, konserwatyści I inne nacjoszury, nie mają monopolu na patriotyzm, nawet w Polsce.
Pokazałeś bardzo pozytywną przemianę, a wydawało ci się, że gościa w czyichś oczach pogrążysz ¯\(ツ)/¯
Mówiąc dobitniej - chciałeś zabłysnąć, a zgasłeś xD
@Sztywnesutkiszatana: @wSciolceBuszujacy @mk321 @KapitanOdwiert gdyby wybory potoczyly sie nie po jego mysli to kija byscie zobaczyli a nie przyznanie sie do bledu czy przeprosiny :) ale niech wam bedzie, opozycja wygrala i stal sie wielkim Patriota. Prawdopodobnie poprowadzi nawet Marsz Niepodleglosci xD

@Charz spoko, szanuje Twoje zdanie bo od razu widac ze jest Twoje a nie skopiowane z discorda :)

@Kotouak tak, tak. Chlop przeszedl przemiane bo ludzie zaglosowali po jego
@mk321: i na tym wlasnie polega jego patriotyzm, wygogluj sobie co to znaczy to moze zrozumiesz o czym pisze i do czego pije. Inaczej mowiac patriota sie jest nie tylko wtedy kiedy Tobie jest to wygodne albo kiedy CI pasuje badz sie podoba. Albo sie nim jest albo nie jest. Nie wierze w przemiany ojkofobow chociaz faktem jest ze ten komentarz ktory wkleilem jak pierwszy post jest lekko leciwy.

To ze
@Kotouak: wcale nie twierze ze konstruktywna krytka jest zla badz ze krytykowac nie mozna tylko jesli Tobie zalezy na kraju, narodzie czymkolwiek to nie piszesz takich rzeczy. Szybciej oskarzysz druga strone niz sam cos takiego powiesz. Takie jest moje zdanie.

Komentarz jest starszy niz dwa miesiace, uczciwie to przyznam.
@Kotouak: owszem, kazdy moze cos chlapnac tylko w tym przypadku jemu zdarzalo sie to dosc czesto. Roznimy sie tym ze swego czasu poznalem jego tworczasc i nie wierze w to ze w tym wypadku jak to mowisz tak tylko "chlapnal". #neuropa jak i zapewne duza czesc wyborcow Ko to ojkofoby. Patriota jestes tylko wtedy jak glosujesz po ich mysli. Deal with it.
@Kotouak:

I żeby nie kręcić się w kółko. Mnie tamten stary wpis nie rusza i faceta nie potępiam, bo taki był twój cel niniejszego posta. Nie osiągnięty, sorry


do niczego nie zmuszam ale swoje zdanie na ten temat mam.

mnie to akurat nie rusza. Zły adres

Wolalem wszystkich plusujacych, nie tylko tych ktorym moglby sie spodobac moj wpis. Szambo sie wylalo ale spodziewalem sie tego. Uwazam ze warto wiedziec kogo sie