Wpis z mikrobloga

Chlop ktory tak pieknie dziekuje mlodym Polakom za to ze sie ruszyli na wybory otwarcie przyznaje ze zyczy naszemu narodowi jak najgorzej i nie bedzie gorszego kraju do mieszkania niz Polska. Dziekuje wykopki w jego imieniu i swoim raz jeszcze ze wsparliscie go w jego krucacjacie przeciwko temu co Polskie.

Link do oryginalnego posta podziekowan jak i wolanie ludzi ktorzy go zaplusowali https://wykop.pl/wpis/73299061/mam-lvl-40-wiec-dla-wiekszosci-z-was-jestem-juz-st
screen z niepelnych podziekowan w drugim komentarzu

#polska #wybory #bekazpisu #neuropa #4konserwy #oswiadczenie #konfederacja #bekazlewactwa #bojowkadonaldatuska
Pobierz JohnRamboo - Chlop ktory tak pieknie dziekuje mlodym Polakom za to ze sie ruszyli na ...
źródło: nowoczesny patriotyzm
  • 73
@JohnRamboo: robisz z igły widły, chłop miał chwilę słabości, co jest dla mnie całkowicie zrozumiałe, ja też nie raz ją odczuwałam w podobny sposób co on i wynikało to z frustracji że jest w tym kraju coraz gorzej. Jednak teraz jestem, podobnie jak on, poruszona, pełna nadziei, oraz pozytywnie nastawiona po wyborach i tej pięknej frekwencji. Na wypadek wygranej PiSu miałam zamiar wykupić sobie intensywny kurs nauki innego języka i w
@RafalWilczur:

po co mnie wołasz pajacu?

Bo mam taką ochotę pajacu.

precz z komuną prlowski agencie!


@aarahon:

precz z komuną

Dokładnie tak

prlowski agencie!

To nie ja głosuję na przemian na partie które rządzą 20 lat z rzędu,

@Sandrinia

robisz z igły widły, chłop miał chwilę słabości, co jest dla mnie całkowicie zrozumiałe, ja też nie raz ją odczuwałam w podobny sposób co on i wynikało to z frustracji że
Pobierz JohnRamboo - @RafalWilczur: 
 po co mnie wołasz pajacu?
Bo mam taką ochotę pajacu.
pr...
źródło: comment_1639941477JIf4c8evcBPJhdRMlxDFWu
@aarahon: jedynym komuchen w tym wątku jesteś Ty także zastosuj się do swojej rady i #!$%@?.

@Sandrinia

treść screena to gruba przesada i osobiście nikomu śmierci nie życzę, ale też nie popadaj w skrajność,


Staram się

chłop o którym zrobiłeś wpis jednak aż tak nie odleciał


To że wrzuciłem tylko jedna jego wypowiedź nie oznacza ze nie bylo ich wiecej a było. Obie osoby że screenów udzielały się na tym samym
@aarahon: jedynymi którzy wyja są neuropki. Tylko dlaczego skoro jest duże prawdopodobieństwo że ich bozkowie będą rządzić? Co cię takiego boli synku? Wasza hipokryzja czy może to że mówi się głośno o tym jacy jesteście albo o waszych kłamstwach?