Wpis z mikrobloga

Chlop ktory tak pieknie dziekuje mlodym Polakom za to ze sie ruszyli na wybory otwarcie przyznaje ze zyczy naszemu narodowi jak najgorzej i nie bedzie gorszego kraju do mieszkania niz Polska. Dziekuje wykopki w jego imieniu i swoim raz jeszcze ze wsparliscie go w jego krucacjacie przeciwko temu co Polskie.

Link do oryginalnego posta podziekowan jak i wolanie ludzi ktorzy go zaplusowali https://wykop.pl/wpis/73299061/mam-lvl-40-wiec-dla-wiekszosci-z-was-jestem-juz-st
screen z niepelnych podziekowan w drugim komentarzu

#polska #wybory #bekazpisu #neuropa #4konserwy #oswiadczenie #konfederacja #bekazlewactwa #bojowkadonaldatuska
Pobierz JohnRamboo - Chlop ktory tak pieknie dziekuje mlodym Polakom za to ze sie ruszyli na ...
źródło: nowoczesny patriotyzm
  • 66
@aarahon: w którym miejscu zesralem się o plusa inteligencie? Idź spłacz się do moderacji ze cie obrażają.

Neuropa to gruba, dlatego piszę w liczbie mnogiej. Jak byś rozumiał tekst czytany to byś nie zadawał takich głupich pytań.
w którym miejscu zesralem się o plusa inteligencie?


@JohnRamboo: w tym wpisie, na samym jego początku. Inaczej byś nie wołał tych którzy to zaplusowali xD

Neuropa to gruba


@JohnRamboo: a ta grupa to ja? Jestem w jakiejś grupie i o tym nie wiem? xD
@aarahon:

w tym wpisie, na samym jego początku. Inaczej byś nie wołał tych którzy to zaplusowali xD


Zajebisty fikol sekciarzu.

a ta grupa to ja? Jestem w jakiejś grupie i o tym nie wiem? xD


Po tym co sobą reprezentujesz nie zdziwiłbym się gdyby tak było. Zacznij kogoś obrażać bez zadnych argumentow, splacz się do moderacji bo cie zripostowano, stwórz chochola po czym znowu zacznij obrażać nie odpowiadając na jakiekolwiek pytania.
@aarahon:

to ty zacząłeś ;)

Możesz w dalszym ciagu wypierać ale nic nie prawdziwego nie napisałem. Ujadaj dalej.

to po co mnie wołałeś? xD


W sumie się zesrałeś a po neuropkach niczego innego się nie spodziewałem, zwracam honor.

Wrzuć do tego jeszcze z 3 razy to zdjęcie to jeszczecze fajniejszy będziesz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Możesz w dalszym ciagu wypierać ale nic nie prawdziwego nie napisałem. Ujadaj dalej.


@JohnRamboo: jeśli masz urojenia i nie czujesz że to choroba to może zgłoś się do psychiatry lub od razu do szpitala xD