Wpis z mikrobloga

  • 0
@Cadore tamten kryzys to było pierdnięcie przy covidzie i wojnie na Ukrainie. Nawet jeszcze nie byliśmy na tyle powiązani ze światową gospodarką żeby tak mocno nas to ruszyło. To tak gwoli ścisłości bo niektórzy mają pamięć złotej rybki.
  • Odpowiedz
tak tragicznie rządzili że nie mieliśmy rekordowej inflacji


@aarahon: Wcale to nie ma związku z COVIDEM i wojnie na Ukrainie. Kraj nadbałtyckie które są zagrożone ze strony Rosji (Polska jest czwarta w kolejce po nich) też rekordowa inflacja i przypadkowo "bum" miał miejsce po inwazji Rosji na Ukrainę.

Pomijam fakt, że programy socjalne które się do inflacji przykładają (emeryt + i 500+ to ponad 40 mld "pustego" pieniądza wrzucanego do
  • Odpowiedz
  • 0
@wojciech_s: inteligent KO który nie ma własnego mózgu i potrafi wyzywać każdego kto ma inne zdanie xd to że wczoraj odebrałeś dowód osobisty nie świadczy o Twojej mądrości
  • Odpowiedz
wiadomix, kazdy idiota, debil, zjeb tylko ty najmadrzejszy xD


@bezprzypau: ja i 31% Polski którzy wiedzą jak działają wybory i godzą się na kompromisy żeby odsunąć śmiertelne zło. Od bidy 3bit jest OK ale wyraźnie słabiej odsuwał PiS od władzy niż PO

ej zią bo ja jestem alternatywny i znam politykę i zagłosuje na K----n Mikkiego. Powiedział Hans w Niemczech w 1930r po czym Hitler wygrał, Mikke nie osiągnął 5%
  • Odpowiedz