Wpis z mikrobloga

@Kebab-smakowal: Orbana byś miał i za mordy byś siedział w areszcie z złamaną krtanią gdyby nie tacy jak ja co widzą co PiS zrobił z Szymczykiem temu krajowi. Nie ma miejsca na polemikę która parta lepsza jak jedna powoli demontuje demokracje i pierze mózgi za 3mld rocznie w tvp

Zrozumiesz to może kiedyś

Nienawidze Tuska tak btw
@Stalionnn: znowu, wykopowi eksperci od lat 2010+ w akcji.. nie było tak źle.. no było znośnie, nie było złodziejstwa, nie było długów... ile miałeś wtedy lat jeden z drugim? 15? Dziękuję XD. Ja bardzo się cięszę że opozycja ma okazję pokzać "na co ich stać". Młodzież niech się rozsmakuje w tej "jakości". A rządzącym zimny kubeł na łeb. Za TVP i parę innych spraw. Wszystko jest tak, jak być powinno. Zmienia
dobrze ze typowy zjadacz chleba to masz pamiec zlotej rybki


@OskarDeveloperski: bo się nie daje nabierać na to co mówisz? Ja dobrze pamiętam rządy PO. Puszka coli za 1,5 zł, przeciętne wynagrodzenie na moim stanowisku ~2200 zł. Teraz? xD 4 zł a wynagrodzenie w okolicy.... 4100 zł. Ceny prądu, żywności, paliw - x2.
@Stalionnn: no widzisz jak to 2 poziomy tragiczności mogą kosmicznie się różnić na niekorzyść pisowców

polski język jest tak bogaty, a ty tak prymitywnie używasz przymiotników :D