Wpis z mikrobloga

@afc85

a podobno pis to lewaki, to dlaczego prawactwo tak wyje?


Bo swołocz już dawno temu przestała rozumieć znaczenie tych terminów. I nie, PiS to nie prawica "bo kościół".

"Co to za wegetarianin co #!$%@? schabowe"
@afc85: "znana"
#!$%@? komu? plus oczywiście trzeba było sobie strzelić fotkę zapłakanej mordy, bo to przecież w całym przekazie NAJWAŻNIEJSZE!
co za idiotka.
Bo swołocz już dawno temu przestała rozumieć znaczenie tych terminów. I nie, PiS to nie prawica "bo kościół".


@Zazeraxim: rozumiem, że wszystkie publikacje politologów w recenzowamych czasopismach też nie rozumieją znaczenia słowa prawica, skoro nazywają PiS partią prawicową? (Żeby nie było że jestem goloslowny, podaję trzy pierwsze lepsze takie publikacje określające PiS jako "far right-wing party": Jungerstam-Mulders, Susanne (2006). Post-Communist EU Member States: Parties and Party Systems. London: Ashgate Publishing. ISBN
@Zazeraxim: nie masz się czego przyczepić to się czepiasz do czy opracowanie z 2018 nazywając PiS "radical far-right" Też jest złe: Lenka Bustikova (2018). "The Radical Right in Eastern Europe". In Jens Rydgren (ed.). The Oxford Handbook of the Radical Right. Oxford University Press. p. 574. ISBN 978-0-19-027455-9. Nie kompromituj się, proszę. Według wszelkich kryteriów PiS to prawica i twoje życzeniowe myślenie tego nie zmieni.
@Niebadzksieciem Czy jeśli będę głosić, że należy nie jeść mięsa ani produktów odzwierzęcych z troski o zwierzaki, żeby zyskać poparcie osób mających takie poglądy, a następnie będę #!$%@?ć schabowe to będzie mnie to czyniło weganinem?
@Zazeraxim: dlaczego tworzysz chochola i wymyślasz argument niezwiązany z moim stanowiskiem, zamiast odnieść się do tego i czy mówię? Dlaczego nie odniesiesz się do badań które przytoczyłem i nie wskażesz gdzie, dlaczego i w jaki sposób osoby które kończyły studia politologiczne, zajmują się badaniem polityki na co dzień i podpisują się pod swoimi badaniami imieniem, nazwiskiem oraz publikują w szanownych organiazcjach jak Uńiwersytet Oksfordzki, zamiast przytaczać prostackie "argumenty" pod anōnimowym nickiem