Wpis z mikrobloga

Eh, w poprzedniej pracy byłem 3,5 roku, zwodzili mnie z podwyżkami i awansami. Bardzo lubiłem tamtą pracę, ale finalnie każdy pracuje aby zarabiać, a nie dla atmosfery.

W międzyczasie odezwała się rekruterka, od niechcenia przeszedłem 3 etapy rekrutacji, dostałem list intencyjny na maila, jednak nadal czekałem na rozmowę roczną w maju, liczyłem, że w końcu zgodnie z obietnicami dostanę awans. Nic bardziej mylnego. 3 miesiące wypowiedzenia ciągnęły się jak flaki z olejem, ale w końcu nadszedł ten dzień.

No i pierwszy raz 5 cyfrowa wyplata, czuj dobrze człowiek. Chciałem zarabiać 10000+ do 30, udało się do 29 roku życia:) wiem, ze sa ludzie, ktorzy zarabiają wiecej w moim wieku, ale dla mnie to sukces. Na cos sie te mgr inz po polibudzie przydal :D #oswiadczenie #pracbaza #studbaza #chwalesie
Pobierz masur1 - Eh, w poprzedniej pracy byłem 3,5 roku, zwodzili mnie z podwyżkami i awansam...
źródło: 1000007503
  • 99
Ale ja zadałem pytanie, gdzie dają więcej niż najniższą, nie najniższą.


@Zazeraxim: w biedronce, w lidlu chyba też

to tak na szybko dla leniwych

no ale leniwy 10k doczeka się jak już tyle będzie minimalna :) zarabianie (obecnie) 10k+ nie polega na znalezieniu magicznego ogłoszenia, a na rozwoju twardych zdolności