Wpis z mikrobloga

Słowa katolika i konserwatysty (@dendrofag) na wieść, że kobieta z zespołem Downa została parlamentarzystką w Hiszpanii. To pewnie jeden z tych typów, który by chciał zakazu aborcji. Świętość życia do momentu urodzenia, wiadomo. A potem do zakładu dla upośledzonych, a nie do jakiejś polityki. Pro-life pełną mordą.
¯_(ツ)_/¯

#neuropa #bekazkatoli #katolicyzm #bekazprawakow
AlexBrown - Słowa katolika i konserwatysty (@dendrofag) na wieść, że kobieta z zespoł...

źródło: temp_file5158056802353022820

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@AlexBrown: Chłop się po prostu oburzył, bo ta kobieta pomimo swojej choroby, jest od niego inteligentniejsza i najwyraźniej bardziej zaradna życiowo. Została w swoim ojczystym kraju i będzie pracować na jego PKB, w przeciwieństwie do pana Dendrofila-patryjoty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AlexBrown oburzył sie bo nawet babka z zespołem downa osiągnęła coś tak ważnego, w czasie gdy on całe życie wali gruche do monitora i żyje z jakichś kopiejek za fejkowe konta na wykopie i fejsbuku
  • Odpowiedz
@AlexBrown: każde życie jest święte ale z tymi dałnami to dajcie spokój xD pewnie zjebus wierzy dalej w to, że bozia lubi karać za #!$%@? wie co i bez powodu zsyła raka na dzieciaki
  • Odpowiedz
@AlexBrown hej @dendrofag serio napisałeś takie gówno? Jak śmiesz po takim poście zwoływać ludzi na modliwę, ty hipokryto śmierdzący. Wielki wojownik o życie.

I to jest prawda co o was ha tfu! gadają. Jak dziecko jest brzuchu u kogoś obcego to nagle wielcy wojownicy, ale jak już się urodzi to problemu nie ma.
  • Odpowiedz
@AlexBrown: widzę że się dobrze bawicie manipulując.

Bawcie się dalej. Może ktoś się nabierze. Te wasze wpisy szkalujące są naprawdę żałosne, zajęlibyście się czymś pożytecznym.

Dla tych którzy chcą przeczytać cały wątek, a nie tylko wyrwany z kontekstu cytat, link do komentarzy: https://wykop.pl/link/7332157/mar-galceran-jest-pierwszym-hiszpanskim-parlamentarzysta-z-zespolem-downa/komentarz/121666635/globalisci-musza-smiac-sie-do-rozpuku-juz-nawet-nie-probuja-udawac-ze-cala-ta-zabawa-w-demokracje-to-jedna-wielka-szopka-i-teatrzyk-ciekawe-kiedy-poja#121678371
  • Odpowiedz
nie do jakiejś polityki.


@AlexBrown: Pomijając całą resztę: osoby z zespołem Downa nie nadają się do części zawodów i tyle. Tak po prostu jest, to oczywiście nie jest ich wina. Zatrudnianie ich tam to robienie cyrku. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Cogito-sum:

osoby z zespołem Downa nie nadają się do części zawodów i tyle. Tak po prostu jest, to oczywiście nie jest ich wina. Zatrudnianie ich tam to robienie cyrku. ¯\(ツ)/¯


No to jest oczywiste dla każdego myślącego człowieka, jednak ludzie o lewicowych poglądach niestety nie potrafią tego ogarnąć.
  • Odpowiedz
Rozumiem że państwo rządzone przez osoby z downem to świetna idea, skoro tak was oburzył komentarz ze screena?

Ok, może forma trochę ostra, ale w pełni się zgadzam, że taka osoba nie powinna zasiadzać w parlamencie i współdecydować o losie kraju i milionów obywateli.
  • Odpowiedz