Wpis z mikrobloga

Eh, w poprzedniej pracy byłem 3,5 roku, zwodzili mnie z podwyżkami i awansami. Bardzo lubiłem tamtą pracę, ale finalnie każdy pracuje aby zarabiać, a nie dla atmosfery.

W międzyczasie odezwała się rekruterka, od niechcenia przeszedłem 3 etapy rekrutacji, dostałem list intencyjny na maila, jednak nadal czekałem na rozmowę roczną w maju, liczyłem, że w końcu zgodnie z obietnicami dostanę awans. Nic bardziej mylnego. 3 miesiące wypowiedzenia ciągnęły się jak flaki z olejem, ale w końcu nadszedł ten dzień.

No i pierwszy raz 5 cyfrowa wyplata, czuj dobrze człowiek. Chciałem zarabiać 10000+ do 30, udało się do 29 roku życia:) wiem, ze sa ludzie, ktorzy zarabiają wiecej w moim wieku, ale dla mnie to sukces. Na cos sie te mgr inz po polibudzie przydal :D #oswiadczenie #pracbaza #studbaza #chwalesie
masur1 - Eh, w poprzedniej pracy byłem 3,5 roku, zwodzili mnie z podwyżkami i awansam...

źródło: 1000007503

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
@masur1: mgr. inż. mnie zaciekawił. Jaka branża, jaka specjalność w branży ? Jaki region polski ? Wypłata podstawa czy z jakimiś dodatkami ? Jaki staż pracy ?
Ja, mechanika i budowa maszyn - automatyka przemysłowa, 11 lat w branży i jednej firmie. Możemy złapać jakiś punkt odniesienia czy jednego z nas robią w balona pracodawcy ;)
  • Odpowiedz
  • 14
@Evocati: elektrotechnika. branża OZE, poprzednia i aktualna firma. Poprzednia inwestor, teraz coś w rodzaju nadzoru. Stanowisko kierownicze. Podstawa, pierwsza wypłata bez żadnych dodatków.
  • Odpowiedz
  • 14
@hesus: w poprzedniej pracy mój przełozony powiedział, że największą podwyżke dostaje sie przy zmianie pracy, 100% racji
  • Odpowiedz
@masur1: UOP? Jak tak, to strzeż się drugiego progu podatkowego, bo jeśli wpadną jakieś premie w przyszłym roku do już od lipca zostanie Ci 8k xD (ja tak mam)
  • Odpowiedz