Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: ten Litewka to jakis lokalny dzialac, ogolnie podobno fajny typ z dobrym sercem, wiec pewnie lokalsi go znali jako solidnego czlowieka, takze nie wszystko jest takie "konspiracyjne" ;)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Kojarzę gościa, osobiście nie śledzę za bardzo żadnych lewakuff ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale mam paru znajomych którzy od dawna udostępniają jego posty i pobieżnie rzucając okiem gość wydaje się od lat robić sporo dobrego lokalnie. Jeśli to faktycznie ten i nie pomyliłem osób to dobrze że wszedł
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow: Nie wierze że bronie lewaka xD ale wygląda na to że gość robi lokalnie sporo związanego z pomocą psom i dzieciom, to już więcej niż z 90% polskiej sceny politycznej która się tylko #!$%@? o stołki
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow z tego co wyczytałam to mieszkańcy się zgłaszają do niego z różnymi sprawami i pomaga ludziom. Spotyka się z nimi.

Jak każdy młody człowiek zapewne ma ambitne plany, ale jak już będzie w sejmie przebywać ze starymi dziadami, których nie można oderwać od koryta i zobaczy, że im nie zależy na niczym innym niż na nachapaniu się to tam prawdopodobnie zgnuśnieje mimo dobrych chęci i straci swój zapał na przepychankach
  • Odpowiedz
jak można nie wiedzieć, że dogpill to obecnie najważniejsza z pigułek. A Mentzen niby taki oblatany w necie.


@WielkiNos: dokładnie: dogpill, dendrofilia, ukrainofilia, to jest podstawa
  • Odpowiedz