Wpis z mikrobloga

@opk20: przekonało mnie odejście pis od władzy: bandy złodziei, idiotów, populistów, rozdawników dotujących patologie i starych dziadów, kościółkowych pedofilów, nieudaczników, propagandystów, autokratów, szumowin.

W każdej partii są tacy ludzie, ale w pis zagęszczenie gówna wybija skale, rekord polskiej polityki.
@opk20: nie każdy w wyborze kandydatów sugeruje się obietnicami "DEJ", po prostu dajcie mi godnie żyć a madki i socjal do roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak dla mnie mogą te wszystkie świadczenia odebrać, aby odbudować polską gospodarkę po 8 latach rozdawania i wpychania sobie po kieszeniach naszych pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@opk20 przekonały mnie ukradzione miliardy, nepotyzm, kolesiostwo, SETKI afer, totalny brak planu, rozdawnictwo, straszenie ludzi, #!$%@? gospodarka, edukacja, służba zdrowia w sumie mogę tak długo więc się ciulu ciesz z tego co wyszło bo Ci będzie lepiej w życiu. Pozdrawiam.
@opk20: bo wyjście Polski z UE to byłaby największa tragedia od stanu wojennego. Ponad 1/3 naszego PKB to eksport do UE. To byłoby tąpnięcie gospodarki jakie trudno sobie wyobrazić. Trzeba by negocjować wszystkie umowy handlowe od nowa - bez tego wszystkie firmy IT, BPO i inne musiałyby się wynieść albo zawiesić prace. A nie mielibyśmy dobrej pozycji negocjacyjnej. Takie PCI czy GDPR jest potrzebne w pracy 99% polskich informatyków, analityków itp.
@Barto_: No właśnie udowodniłeś, że odpisałem odpowiedniej osobie. Chłop napisał jasno i wyraźnie, a ty nadal nie rozumiesz. Jak pies. Psu też można mówić, a on nic nie rozumie i się jeszcze cieszy.
@Nemayu haha jesteś głąbem co myśli że wie lepiej XDDDD. Nawet nie zrozumiałeś mojej potrójnej ironii i wpadłeś w sidła jak zwierz! Zwierz też wie że wnyki ale mimo to w nie wejdzie.
@Barto_: Pytanie jest o to czemu wybrałeś KOPSL. Nikt cię nie pyta czemu nie wybrałeś PiS. O to właśnie chodzi. W tym cały szkopuł, którego nie rozumiesz.

Wnyki, potrójna ironia xD
@Nemayu wytykać sobie możesz nikt nie broni. Głupotą jest natomiast czepianie się że ktoś odpowiedział dlaczego NIE zamiast dlaczego tak. Jeżeli to bierzesz za ignorancję to masz problem z większością głosujących, którzy nie chcieli tych świń przy korycie utrzymywać. Skończ się czepiać pierdół i ludziom próbować umniejszać ze względu na sposób odpowiedzi na nieswoje pytanie. Żegnam.