Wpis z mikrobloga

Teraz tak na poważnie, przypomnijcie mi czemu wybraliście KOPSL? Przekonały was kredyty 0%, dopłaty do najmu, czy może likwidacja gotówki. Serio pytam.


@opk20: #!$%@? PiSu. Wystarczy
@opk20: POPiS utworzył sobie system w którym co 4 lata głosuje się na mniejsze zło, a ci najbardziej wkurzeni głosują na przystawki stworzone przez służby. KIedyś był Palikot, potem Kukiz, Nowoczesna, teraz jakaś TrzeciaNoga i tak to się kręci.
Ludzie nie mają pojęcia na co głosują, jak zapytasz przed lokalem to ci powie "byle nie na PiS", a za 4 lata "byle nie na PO" i tak do #!$%@?, a w
Teraz tak na poważnie, przypomnijcie mi czemu wybraliście KOPSL? Przekonały was kredyty 0%, dopłaty do najmu, czy może likwidacja gotówki. Serio pytam.

#wybory


@opk20: odklejenie kościoła od państwa, stabilne prawo i #!$%@? państwa + chciałem zobaczyć mordy funkcjonariuszy TVP po #!$%@? wyborach
@opk20: nie planowałem specjalnie głosować, ale mnie przekonały spoty wyborcze pisu i kampania pod przykrywką referendum, nie mówiąc już o tym co zrobili z państwowymi mediami. więc zagłosowałem na coś co nie jest pisem ( ͡° ͜ʖ ͡°)