Wpis z mikrobloga

Teraz tak na poważnie, przypomnijcie mi czemu wybraliście KOPSL? Przekonały was kredyty 0%, dopłaty do najmu, czy może likwidacja gotówki. Serio pytam.
#wybory
  • 131
  • Odpowiedz
@opk20: przekonalo mnie #!$%@? 70 mln na wybory kopertowe, ktore sie nie odbyly, 2mld/rok na tvp, rekordowa inflacja, przekrety na cenach paliw, elektrownia ostroleka
kazde z powyzszych sam w sobie jest wystarczajacym powodem do odsuniecia pisowietow od wladzy
  • Odpowiedz
@opk20: no i doprowadzenie do odpowiedzialności karnej pedofilii w kościele.

Generalnie doprowadzenie ładu i składu w państwie no i zaprzestanie prowadzenia hyperinflacyjnej polityki.
  • Odpowiedz
Teraz tak na poważnie, przypomnijcie mi czemu wybraliście KOPSL? Przekonały was kredyty 0%, dopłaty do najmu, czy może likwidacja gotówki. Serio pytam.

@opk20: nie chciałem mieć internetu na kartki
  • Odpowiedz
  • 8
@Dumpatz To jest 11 haseł. Nie zrozum m.ie źle, może i słusznych, ale jak ? Jakieś konkrety ? Propozycje ? Bo jeśli zagłosowałeś na listę jedenastu życzeń i deklaracji typu " chcemy żeby było dobrze" , albo " naprawimy służbę zdrowia" ...to powodzenia. Ale jak ? W jaki sposób? :) Ja mogę sobie wyen sposób zadeklarować nawet 111 wspaniałych rzeczy
  • Odpowiedz
@opk20: Mnie przekonała skala złodziejstwa, PIS w ostatnich miesiącach miał tyle afer że nie dało się nadążyć, większość przeszła niezauważona przykryta przez kolejne afery. Do tego kopiowania wzorców sprawowania władzy od Orbana który kopiował Putina, stopniowe wprowadzanie oligarchi oraz miekkiej dyktatury. Tego było już za wiele dla mnie i większości moich znajomych. Wolę nijakie rządy opozycji niż takie popie*** pisu
  • Odpowiedz
Teraz tak na poważnie, przypomnijcie mi czemu wybraliście KOPSL? Przekonały was kredyty 0%, dopłaty do najmu, czy może likwidacja gotówki. Serio pytam.


@opk20:
odblokowanie KPO dla biznesu
Przywrócenie normalności w TVP i trój podziału władzy z niezależnym sądownictwem, mediami bez partyjnych funkcjonariuszy i bez obawy że jak napruta kolumna szydło wjedzie mi w auto, to cały aparat państwa zrobi ze mnie bandytę no1 w państwie, czy zaczną wertować rodzine 10 pokoleń
  • Odpowiedz