Wpis z mikrobloga

@opk20 porównałem afery, porównałem traci TVP, porównałem podejście do ludzi i jakbym miał wybór pomiędzy pis i po, to próbował bym przekabacic dwie karty zamiast jednej...
@Barto_: To nie chodzi o twoją odpowiedź, ale twoją motywację. Twoja odpowiedź jest podyktowana twoją motywacją, a pytanie OP to szydera z twojej motywacji, której nie zauważasz. To nie chodzi o to, że odpowiedziałeś odwrotnie na jakieś pytanie. To chodzi o to, że odpowiedziałeś odwrotnie na pytanie, które szydzi z twojego odwrotnego podejścia.

Od początku piszę, że nie rozumiesz, że ktoś drze z ciebie łacha, a ty w kółko udowadniasz, że
@deziom no przecież Hołownia powiedział, że on popiera cyfrowy pieniądz.
Dla mnie to możliwość korzystania z gotówki powinna być w konstytucji wpisana xD
@opk20: głosowali idioci, którym się podoba hasło "#!$%@?ć pis". wiesz... to takie fajne, młodzieżowe i edgy, że możesz krzyczeć "#!$%@?ć" pod pretekstem rzekomo słusznej sprawy. bardziej skomplikowane argumenty aniżeli "#!$%@?ć" i zwykła czysta nienawiść nie przemawiają do większości polaczków.
@Barto_: W tym cały problem. Zamiast się zastanowić, to szydzisz. Zgodnie z twoją "logiką" my i oni. Problem, że fakty pozostają faktami i nie dbają o twoje szydzenie.
@Nemayu

"Pytanie OP to szydera" gdzie OP pisze "serio pytam" więc to Ty czegoś tutaj nie zauważasz. Pytanie szydzi WEDŁUG CIEBIE. Więc twoje rozumowanie jest tylko twoje. Jeżeli czegoś nie rozumiem to twojego zawiłego rozumowania gdzie wyczytujesz między wierszami co ci się podoba i co ci pasuje. W tym cały problem. Fakty czyli to co wymieniłem w mojej oryginalnej odpowiedzi do opa pozostają i nie dbają o twoje pokrętne rozumowanie.
@opk20: Kryterium decydującym były przedwyborcze sondaże. Uważam, że władza skupiona w ręku jednej partii to złe rozwiązanie. Nieważne której partii. Mój głos był motywowany niedpouszczeniem do samodzielnej większości jednej partii. Poza tym, wybrałem kandydata, którego nie da się podkupić i nakłonić do zmiany ugrupowania.
przekonała mnie wizja wsadzania do wiezienia każdego pisowskiego śmiecia bandyckiego.


@konrad_bolec: mnie kiedyś tak pis przekonał taką wizją w stosunku do aferzystów z PO, całe szczęście że nie miałem wtedy praw wyborczych, bo bym dołożył cegiełke do tego gówna