Wpis z mikrobloga

@opk20: Dlaczego za TD?

Wczytałem się w ich program, a raczej to co chcą zapewnić dla takich osób jak ja. Oferują rzeczy, które są dla mnie utrudnieniem w życiu codziennych i są bagatelizowane przez PiS, jak np. było to w sytuacji pieniędzy na psychiatrię dziecięcą i ogólną, a zamiast tego zostały one wydane na plecaki dla dzieciaków. Czy może fakt, że chcą pomóc ludziom z niepełnosprawnościami, co też jest bagatelizowane zarówno
@AstroBoy: Hołownia powstał po to zeby osoby które mają dośc pisu a na rudego nie zagłosuja, to pójda na hołownie. Oczywiscie hołownia bedzie 100% popierał rudego. To samo było z nowoczesną. Stworzyć partie słupa zeby zgarniała głosy a i tak tak samo bedziemy głosować.
@opk20: Przekonały mnie odblokowanie pieniędzy z KPO, normalizacja stosunków z UE i opanowanie inflacji. Co do obietnic rozdawnictwa to mam nadzieję że ich nie spełnią (poważnie).
Mam też nadzieję na uwolnienie TVP. Szanuję wybór każdego obywatela, nawet jeżeli się z nim głęboko nie zgadzam, chciałbym tylko żeby był to wybór świadomy, poparty analizą plusów i minusów, a nie był wynikiem tępej propagandy.

A trochę mniej na poważnie (ale tylko trochę): nie
@opk20 mam dość pisu, który obraca w niwecz jakiekolwiek demokratyczne standardy. Tyle mi na razie wystarczy. W normalnym kraju byłbym niezadowolony, ale sami sobie wybraliśmy takie gówno, i w takiej sytuacji to się można cieszyć z tego że burdel ma wyraźne szanse się zmniejszyć.
uzdrowienie sądownictwa, prokuratury, policji, odblokowanie środków z KPO, odpolitycznienie TVP i SSP.


@resuf: zawołaj za 4 lata ile z tego będzie zrealizowane.

Daję mój typ: 0, tylko ludzi podmienią na swoich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przekonały was kredyty 0%, dopłaty do najmu, czy może likwidacja gotówk


@opk20: nie każdy jest takim zjebem jak ty żeby głosować na kogoś bo ROZDAJO
@kam3o: co by o Pisie nie mówić, to na pewno nie były nieudolne rządy. Wykalkulowane z chłodnym wyrachowaniem rządy biedoty, w tym umysłowej. Zrealizowali program. Wpuścili kler do instytucji państwowych i samorządowych. Kupili głos największej grupy ludzi, którzy nie rozumieją nawet dlaczego wygrali, a nie będą rządzić. #!$%@? stosunki międzynarodowe, bo srają wyżej niż dupę mają. To nie było nieudolne, tylko zaplanowane.