Wpis z mikrobloga

778 960 + 23 + 20 + 45 + 2 + 40 = 779 090

23km - #mtb MTB Cross w Kielcach, dystans family, jako opiekun. Młody zajmuje 3 miejsce w kategorii wiekowej, ale to sprawia, że zajmuje miejsce 2 w klasyfikacji generalnej.
Starszy młody, jeździł solo, zajmuje 5 miejsce w wyścigu, ale 1 w generalce w swojej kategorii wiekowej.

20km - #mtb. przydało się by zrobić objazd trasy, ale kiedy i jak? w tym dniu miało być względnie ładnie, ale dzieci kończą o 15... zanim wrócą, zanim zjedzą. To jadę po nich, jedzą w aucie i jedziemy od razu. A jeszcze przy okazji skracamy delikatnie początek i koniec (3km) aby szybciej. Gdy kończymy robi się już ciemno.... idealnie wymierzone.

45km - #mtb Bike Maraton w Sobótce, Mega. Tym razem ja się ścigam. Trasa trudna, zjechana w całości, wjechana prawie.

40km - #szosa sprawdzenie kół po zmianie łożysk, kręcą się. Później oddanie ich do prostowania, a jeszcze nowe szytki wpadną.

W ostatnim tygodniu brałem udział (raz jako opiekun, raz jako zawodnik) w 2 wyścigach kończących sezon. Oba były rewelacyjne Bike Maraton - świetna trasa, fajna atmosfera. MTB Cross - rewelacyjna trasa, fajna atmosfera - ale zimno.

A teraz? teraz czas odłożyć rower na nie wiem ile, bo idę pod nóż. Przepuklina, termin ustalony tydzień po sezonie, aby spokojnie zrobić roztrenowanie i aby można było do kolejnego sezonu się przygotować. Czy to już maniak czy jeszcze?

#rowerowyrownik #ruszkielce

Skrypt | Statystyki
jagodowy_krol - 778 960 + 23 + 20 + 45 + 2 + 40 = 779 090

23km - #mtb MTB Cross w Ki...

źródło: WhatsApp Image 2023-10-16 at 09.55.31

Pobierz