Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że KO i pozostali wezmą przykład sprzed lat, nie będą realizować wyborczych obietnic i pozwolą nam wszystkim w spokoju budować rozwój gospodarczy. Polakom wystarczy nie przeszkadzać, radzimy sobie pomimo polityków, nie dzięki nim.

#wybory
  • 27
  • Odpowiedz
@ElLama: Ciezko im bedzie cokolwiek zrobic bo beda ich blokowac koalicjanci. Ciezko zeby zarowno lewica i 3d zgodzily sie jednoczesnie na jakis gospodarczy postulat.
  • Odpowiedz
OFE, karuzele VATowskie, piramidy finansowe, wałki na budowie dróg już przerabialiśmy


@ImienioslawNazwiskowski: przecież bardzo możliwe że pis zostanie odsunięty od władzy a to oni:
-przenieśli WSZYSTKIE pieniądzę z OFE,
-stworzyli największe krauzele vat pod nosem służb,
-stworzyli największą piramidę finansową w wolnej polsce
  • Odpowiedz
@ElLama: najpierw to oni musza zobaczyć co siedzi w budżecie, bo obstawiam że jest tam niezły gnój upychany do szafki kolanem przez PiS

Potem odblokowanie środków z KPO bo należą się nam jak psu... micha

A potem można się licytować kto ile dostanie z obietnic i komu postawić zarzuty
  • Odpowiedz
@ElLama: Przecież PO nigdy nie spełniło swoich wyborczych obietnic, a mieli ma to 8 lat. Nie wiem skąd założenie, że teraz mieliby się zachować inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ElLama: ah ten kredyt 0%, 600zł dla landlorda, babciowe, forsowanie równych płac, chęć spełnienia chorego limitu C02... A jeszcze dodajmy gównopostulaty Lewicy to już w ogóle żyć nie umierać xD
  • Odpowiedz
@KarmelkowyZubr: mam nadzieję ze ich rządy będą wyglądały tak że w ich pierwszym roku rządów będą próbowali się przymilić do obywatelami, spełniając jakies poszczególne rozdawnictwa, żeby ludzi trochę przekonać że nie byli tacy źli, a następnie będą powoli uświadamiać ciemny lud że, chłopaki wiecie głupia sprawa ale rozdawanie kasy której nie mamy nie jest wyjściem z długów i zaczną realizować właściwą politykę odbudowy państwa, pytanie czy długopisowi nie skończył się magicznie
  • Odpowiedz
@ElLama: A czemu niby, ja głosowałem na konfe więc mam spokojnie sumienie, ale mam nadzieję, że skoro społeczeństwo tak wybrało to dopłaci mi się do mieszkania ew. kredytu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ElLama: Jeżeli nie będą spełniać swoich obietnic to w następnych wyborach PiS będzie miał 50% a nie 36%. Zastanówcie się dobrze czego sobie życzycie
  • Odpowiedz