Wpis z mikrobloga

@NakAru: @Domin_ @hawajz @fsnelo Kopiujcie i również wysyłajcie

Dzień dobry,

Chciałbym wyrazić zaniepokojenie w związku z jawną agitacją polityczną dokonywaną przez Oskara Szafarowicza zasiadającego w Obwodowej Komisji Wyborczej numer 464 na stanowisku członka.
Niepokój mój rodzi to iż w trakcie wyborów a także w czasie swojej delegatury aktywnie komentuje on poprzez portale społecznościowe (twitter/ facebook) a także fotografuje i udostępnia tam wypełnione karty do głosowania jawnie sympatyzując z konkretną opcją polityczną.
@Nikita_Mazepin @Tynka02 : wysyłajcie też do dziekanatu i Wydziału Prawa UW, będąc studentem prawa za przestępstwa można wylecieć z uczelni.

Kontakt do opiekunów poszczególnych lat dla r.a. 2023/2024

dziekan@wpia.uw.edu.pl

I rok
e-mail: b.fachinetti@uw.edu.pl

II rok
e-mail: p.kosciuszko@wpia.uw.edu.pl

III rok
e-mail: m.baranska@wpia.uw.edu.pl

IV rok
e-mail: k.wojcicka@wpia.uw.edu.pl

V rok
e-mail: k.mazur@wpia.uw.edu.pl
@Nikita_Mazepin: jeśli chłop nie wyleci z UW to nie mam już wiary w nic. Typ zaszczul dzieciaka na śmierć, jawnie agituje podczas ciszy wyborczej. Poszedł mail na skrzynkę uczelni, niech się za niego biorą bo jeśli chodzi o konsekwencje prawne to nawet nie mam złudzeń, że ziobrowska prokuratura nałoży mu chociaż 100zl kary. Można być idiotą, czemu nie ale Oskarek robi to za państwowa ciepła posadkę o której inny student może