Wpis z mikrobloga

***** TVN!

Wszystkie partie w piątkowym wydaniu Faktów pokazane rzeczowo jeśli chodzi o ostatni dzień kampanii a Konfederacja w negatywnym świetle i o tym że sondaże spadają, mimo że od miesiąca są na podobnym poziomie.

Oczywiście pompowanie Lewicy pokazanej najlepiej, w samych superlatywach.

Żenująca stacja, która ma być czymś innym niż TVP a jest takim samym szambem dezinformacyjnych. To mnie utwierdza w przekonaniu, że system trzyma się mocno.
Dlatego nie rozumiem jak można głosować na opozycję totalna, gdy jest ona tą samą monetą co PIS, tylko po drugiej stronie

#tvn #bekazlewactwa #konfederacja #polska #wybory #polityka
  • 69
@Instynkt: O nowy cumpel się pojawił! Może Ty mi pomożesz i wskażesz JEDNĄ ustawę, którą Konfederacja skutecznie przeprowadziła przez sejm, posiadając większość blokującą partię rządzącą? Jako stary wyborca Korwina, trochę się boję, że po odsunięciu go od sterów, konfa zwyczajnie przestała wierzyć w to co robi. Skoro przez 4 lata nie zrobili nic wolnościowego, jak mam wierzyć, że bez tej większości cokolwiek zrobią?
Biedna konfederacja. Chlip. Oni tylko chcieli wolności. Chlip. Swoją drogą - co udało się konfederacji "wycisnąć" z PiSu? Byli całą kadencję w sejmie, mieli jakieś tam przebicie - co wolnorynkowego osiągnęli?


@Mopek666: Trollujesz czy Ci za to płacą?

Tutaj na wykopie masz doskonałe podsumowanie ich osiągnięć i walki o wolność. Nawet teraz pomimo kampanii skupiają się na takich mało popularnych tematach jak debilne zapisy w UE ograniczające wolność.

Dziennikarze z TVNu
ty powinieneś o tym najlepiej wiedzieć skoro masz nawalone 1000x więcej postów o polityce ode mnie


@Instynkt: Serio? Podeślij proszę chociaż trzy linki.

@Nighthuntero:

Trollujesz czy Ci za to płacą?


@malani: O więcej kolegów do rozmowy! Jak mi miło! Nikt mi za nic nie płaci, ale widzę że kolegów dupki zabolały. Dlatego mogę tak dumnie #!$%@?ć po wszystkich opcjach.

ZAPYTAM PO RAZ TRZECI

CO UDAŁO SIĘ OSIĄGNAĆ KONFEDERACJI W
@brednyk: oglądający TVN i tak mają w dupie światopoglądowych radykałów z prawej strony, a ci radykałowie mają najczęściej w dupie wszystkie stacje telewizyjne bo głównie kierują przekaz przez Internet. Jakby była widownia to by była znacząca telewizja i tam byście mogli pokazywać swoje racje. Tak działa wolny rynek (z wyłączeniem TVP, które działa za pieniądze podatników). Także skończ biadolić, kup sobie Najwyższy Czas i wesprzyj sprzyjające media.