Wpis z mikrobloga

***** TVN!

Wszystkie partie w piątkowym wydaniu Faktów pokazane rzeczowo jeśli chodzi o ostatni dzień kampanii a Konfederacja w negatywnym świetle i o tym że sondaże spadają, mimo że od miesiąca są na podobnym poziomie.

Oczywiście pompowanie Lewicy pokazanej najlepiej, w samych superlatywach.

Żenująca stacja, która ma być czymś innym niż TVP a jest takim samym szambem dezinformacyjnych. To mnie utwierdza w przekonaniu, że system trzyma się mocno.
Dlatego nie rozumiem jak można głosować na opozycję totalna, gdy jest ona tą samą monetą co PIS, tylko po drugiej stronie

#tvn #bekazlewactwa #konfederacja #polska #wybory #polityka
  • 69
  • Odpowiedz
@Mopek666: Czyli jednak beton. A wydawało się, że coś dociera. Niestety argumenty odbijają się jak od ściany. Udajesz, że chcesz rozmawiać. Nie marnuję więcej czasu.
  • Odpowiedz
@Mopek666:

Jasne, to nie zmiana Ukraińskiej polityki, tylko wy.


Ukraińska polityka była cały czas taka sama, tylko te sanacyjne przygłupy wierzą że honor i wierność to wartości, które w polityce zagranicznej w ogóle mają jakieś znaczenie. Państwa mają wyłącznie interesy, a w interesie naszym powinno być dbanie o obywateli Polski, a nie Ukrainy. Od samego początku jedyną siłą, która o tym mówiła była konfa. Coś do tych łbów polaków wreszcie dotało,
  • Odpowiedz
pasożyt nigdy nie zrozumie że jest pasożytem, dlatego konfiarze tego nie rozumieją.


@Njal: Trzeba wierzyć w ludzi. Nawet tych najsłabszych. Dla mnie ideą Polskości jest dbanie o najsłabsze i najmniej zaradne jednostki. Właśnie dlatego nie wyrzuca się u nas z mieszkania na bruk, służba zdrowia jest bezpłatna itd. Zresztą nie uważam się za jakkolwiek lepszego, bo miałem dostęp do edukacji i mogłem zdobyć wiedzę. Ci którzy nie mieli takich szans, również
  • Odpowiedz
@Mopek666:

Trzeba wierzyć w ludzi. Nawet tych najsłabszych.


Szkoda że przy okazji ignorujcie takie detale jak "prawo własności". Kupując mieszkanie za milion złotych muszę opłacać media lokatorom, którzy nie chcą się wywiązać z umowy, i to ich nazywasz ofiarami xD
Nie wszystkie przypadki to straszne tragedie rodzinne, ludzie po prostu są cwani, bo wiedzą że nie czeka ich żadna kara. Podpisując umowę decydujesz się na warunki wynajmu, nie podoba się to
  • Odpowiedz
  • 3
@Mopek666: Konfederacja to nie tylko wolność gospodarcza, ich polityka zagraniczna, klimatyczna, sprzeciw wobec lockdownem i propozycje ustroju też do mnie przemawiają. Do tego lekki konserwatyzm (choć tutaj mam poglądy mieszane). Dla kolibra lub libka nie ma lepszej partii
  • Odpowiedz
  • 3
I blokowali, PiS przecież miał większość, nawet jak odszedł Gowin. Do tego najczęściej w sprawach ważnych PO i Lewica głosowało tak samo jak PiS
Przypadek?
  • Odpowiedz
  • 3
@Mopek666: żeby złożyć projekt ustawy potrzeba jest 15 posłów minimum. Poza tym rządzi pisz który by wszystko odrzucił. Po trzecie przestań trollować
  • Odpowiedz