Wpis z mikrobloga

***** TVN!

Wszystkie partie w piątkowym wydaniu Faktów pokazane rzeczowo jeśli chodzi o ostatni dzień kampanii a Konfederacja w negatywnym świetle i o tym że sondaże spadają, mimo że od miesiąca są na podobnym poziomie.

Oczywiście pompowanie Lewicy pokazanej najlepiej, w samych superlatywach.

Żenująca stacja, która ma być czymś innym niż TVP a jest takim samym szambem dezinformacyjnych. To mnie utwierdza w przekonaniu, że system trzyma się mocno.
Dlatego nie rozumiem jak można głosować na opozycję totalna, gdy jest ona tą samą monetą co PIS, tylko po drugiej stronie

#tvn #bekazlewactwa #konfederacja #polska #wybory #polityka
  • 69
  • Odpowiedz
Żenująca stacja, która ma być czymś innym niż TVP a jest takim samym szambem dezinformacyjnych.


@brednyk: No oczywiście, dlatego w prawie jest zapis o bezstronności prywatnych stacji. A nie, czekaj... Nie ma nic takiego. I dlatego rozumiem, że można zaorać i zostawić tylko propagandę PIS fundowaną kwotą 3mld co roku z naszych pieniędzy, czy się nam podoba czy nie? No i faktycznie. Wczorajsze godzinne wiadomości na zmianę jebiące Tuska i chwalące
  • Odpowiedz
a przepchnęli zakaz aborcji lewacki ignorancie


@KOLEGAMAMY: Zakaz aborcji, faktycznie wyszedł od zupełnie-nie-opłacanej-przez-kreml-tak-jak-żona-pana-opus-dei Panią Godek i konfą ale z tego co się orientuję, to żadna ustawa. Wybacz, że musiałeś to pisać dwa razy, za pierwszym razem myślałem, że to żart. Na swoją obronę przyznam, że wasze osiągnięcia ciężko odróżnić od żartu.
  • Odpowiedz
@Mopek666 stary jesteś w butny jak typowy wyborca lewicy. Chciałeś przykład to dostałeś, nawet nie wiesz od ilu posłów można zgłaszać projekty ustaw wiec wracaj do książek, mimo ze stary jesteś
  • Odpowiedz
stary jesteś w butny jak typowy wyborca lewicy. Chciałeś przykład to dostałeś, nawet nie wiesz od ilu posłów można zgłaszać projekty ustaw wiec wracaj do książek, mimo ze stary jesteś


@KOLEGAMAMY: Mordo ja jestem butny? Ja żadnego z was nie wyzywałem, kiedy leciały w moją stronę wyzwiska. Pytałem kilka razy o jeden przykład ustawy, który konfa przepchnęła przez sejm, dostałem za to linka do :

Wniesione projekty ustaw
którym jeszcze nie
  • Odpowiedz
co wolnorynkowego osiągnęli?


@Leniek: Powiem Ci szczerze. Nie mam pojęcia czy szczerze nazywasz zaostrzenie rygoru aborcyjnego jako wolnościowe czy kpisz.
  • Odpowiedz
@Mopek666: Przecież część z tych ustaw które Ci wysłałem są właśnie procesowane. Nadal twierdzę, że pytanie się o coś takiego jest absurdem. To tak jakby zapytać się o posłów niezrzeszonych albo mniejszość niemiecką. Podobna skala w sejmie.

Dodatkowo Konfederacja ma przeciwko sobie wszystkich (dosłownie) i nikt nie zagłosuje za projektem konfy. PO głosowało wielokrotnie z PiSem.

Bardzo mi przykro, że tak traktujecie swoich wyborców. To tylko daje perspektywę, jak byście ich
  • Odpowiedz
@Mopek666: A niby co mieli osiągnąć? Przecież jedyną partią antysocjalną jest konfederacja, ich program jest biegunowo odmnienny od pisowskiego czy platformerskiego. To PO bardzo chętnie wspiera pis w radosnym rozpierdzielaniu naszych pieniędzy. Nawet za te #!$%@? maseczki karani byli wyłącznie konfiarze, mimo że nie tylko oni byli "przyłapywani" na nienoszeniu szmaty.
Co konfa osiągnęła? Największym osiągnięciem było kręcenie dymów w związku z zakazami covidowymi pisanymi na kolanie, od początku stali po
  • Odpowiedz
Zakaz aborcji butny staruchu


@KOLEGAMAMY: Zaiste wolnościowe.

Największym osiągnięciem było kręcenie dymów w związku z zakazami covidowymi pisanymi na kolanie, od początku stali po stronie normalnych ludzi, którzy chcieli tylko iść do knajpy na piwo bez obawy o bycie spałowanym.


@Trauma_Teddy: Pytałem o osiągnięcia, a nie sposób przyciągnięcia do siebie uwagi.

Kolejny duży sukces to medialne stopowanie radosnego rozdawnictwa braciom z ukrainy


@Trauma_Teddy: I jak, zatrzymali? Zresztą jak wyżej.
  • Odpowiedz
@Mopek666:

I jak, zatrzymali?

Oczywiście że tak. Sam rząd już przyznaje że nie przedłuży tych debilnych dopłat do bycia Ukraińcem.

Przypomnę że w pewnym momencie mieli PiS na kolanach, kiedy tym drugim brakowało głosów.

I wtedy cała na czerwono wjeżdżała lewica głosując z pisem ramię w ramię, ewentualnie posłowie KO nagle zamykali się w toaletach, żeby większość się spinała.

Mentzen wprost twierdzi, że nie muszą mieć programu tylko mają grać na
  • Odpowiedz
Oczywiście że tak. Sam rząd już przyznaje że nie przedłuży tych debilnych dopłat do bycia Ukraińcem.


@Trauma_Teddy: Jasne, to nie zmiana Ukraińskiej polityki, tylko wy.

I wtedy cała na czerwono wjeżdżała lewica głosując z pisem ramię w ramię, ewentualnie posłowie KO nagle zamykali się w toaletach, żeby większość się spinała.


@Trauma_Teddy: Bardzo chętnie pokpię również z innych partii, nie zmienia to jednak dalej faktu, że przez całą kadencję nic nie
  • Odpowiedz