Wpis z mikrobloga

***** TVN!

Wszystkie partie w piątkowym wydaniu Faktów pokazane rzeczowo jeśli chodzi o ostatni dzień kampanii a Konfederacja w negatywnym świetle i o tym że sondaże spadają, mimo że od miesiąca są na podobnym poziomie.

Oczywiście pompowanie Lewicy pokazanej najlepiej, w samych superlatywach.

Żenująca stacja, która ma być czymś innym niż TVP a jest takim samym szambem dezinformacyjnych. To mnie utwierdza w przekonaniu, że system trzyma się mocno.
Dlatego nie rozumiem jak można głosować na opozycję totalna, gdy jest ona tą samą monetą co PIS, tylko po drugiej stronie

#tvn #bekazlewactwa #konfederacja #polska #wybory #polityka
  • 69
  • Odpowiedz
CO UDAŁO SIĘ OSIĄGNAĆ KONFEDERACJI W OBECNEJ KADENCJI?


@Mopek666: Głosowali jako jedyni przeciwko zamordystycznym ustawom covidowym, gdzie wszystkie partie dały przyzwolenie Niedzielskiemu na zamknięcie czegokolwiek co mu się podoba, głosowali przeciwko socjalistycznym pomysłom 800+, czternastym emeryturom, czy kredytowi 0%.
To teraz odpowiedz na moje pytanie. Jak według ciebie Konfederacja miała "większość blokującą rząd" mając zaledwie 11 posłów?
  • Odpowiedz
@Mopek666 twoje podejście jest nie tak daleko od tego co PiS realizuje. Jeśli partia ci się nie podoba, to można być nieobiektywnym i srać na demokracje. To jest typowe u zwolenników lewicy, oni zgadzają się z metodami PiS, tylko polityka która PiS prowadzi im nie odpowiada:
"Zamordyzm jest ok tak długo jak realizowane są nasze postulaty".
A ja jestem zwolennikiem wolności i pewnych ideałów, nie zależnie od przekonań chciałbym żeby każdy mógł
  • Odpowiedz
Głosowali jako jedyni przeciwko zamordystycznym ustawom covidowym, gdzie wszystkie partie dały przyzwolenie Niedzielskiemu na zamknięcie czegokolwiek co mu się podoba, głosowali przeciwko socjalistycznym pomysłom 800+, czternastym emeryturom, czy kredytowi 0%.

@Nighthuntero:

CZWARTY RAZ
wskaż jedną wolnorynkową ustawę którą przepchnęli przez sejm konfederaci.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Czekaj, czyli chcecie żeby ludzie na was głosowali, żebyście się powygłupiali tam gdzie i tak wiecie że nic nie osiągniecie? To jest to osiągnięcie?
  • Odpowiedz
a co mieli osiagnac z 11 posłami? Tyle razy się mówi, ze wiekszosc ludzi to debile i jest kwik, a potem tacy jak ty to udowadniają.


@Griffith: Pewnie, w następnej kadencji będzie inaczej xD

a co mieli osiagnac z 11 posłami? Tyle razy się mówi, ze wiekszosc ludzi to debile i jest kwik, a potem tacy jak ty to udowadniają.


@Griffith: Popisowy przykład dyplomacji. Zawsze pod górkę. Jak trzeba było
  • Odpowiedz
ty masz jakies zwarcie w mozgu czy innej galarecie ktora masz we lbie ?!!


@ryj23: Jeszcze koledze zapomniałem podziękować za, w jego rozumowaniu, przejaw szacunku, o którym pisałem xD
  • Odpowiedz
wskaż jedną wolnorynkową ustawę którą przepchnęli przez sejm konfederaci.


@Mopek666: Drugi raz zapytam. Piszesz serio czy Ci za to płacą? Znasz realia sejmu? Ogarniasz politykę? Chyba nie xD
  • Odpowiedz
Drugi raz zapytam. Piszesz serio czy Ci za to płacą? Znasz realia sejmu? Ogarniasz politykę? Chyba nie xD

Odpowiedz

@bezprzypau: @bezprzypau @ryj23 @Griffith @Reynolds @Nighthuntero @tyrytyty
I jak tam dyskusja? Znaleźliście już tę jedną wolnościową ustawę czy dalej nie?
@malani: Ja mam czyste sumienie i mogę pisać co mi się podoba, bo nie robię z ludzi idiotów i nie gram na najniższych instynktach. Jestem tylko wyborcą który chciał się dowiedzieć
  • Odpowiedz
@Mopek666: Serio zadawanie takiego pytania świadczy o tym, że:

a) jesteś trolem politycznym
b) płacą Ci za to
c) nie ogarniasz realiów politycznych tworzenia i przegłosowywania ustaw
d) nie umiesz używać internetu
https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/agent.xsp?symbol=PROJNOWEUST&Nrkadencji=9&Kol=W&Typ=UST

Konfederacja ma 11 posłów i masę pomysłów na zmiany w prawie. Sam Mentzen przygotował pełen pakiet projektów ustaw podatkowych gotowych do procesowania. Tylko jakim cudem 11 posłów ma siłę sprawczą?

Serio i tak występują na mównicy i mają
  • Odpowiedz
a) jesteś trolem politycznym

b) płacą Ci za to


@malani: Wiesz, chętnie spotkam się z Tobą osobiście. Mogę się też zweryfikować przed jakimś starym, zaufanym wykopkiem. Jeśli tak twierdzisz, pozwolę sobie zapytać - po czym wnosisz? Bardzo mi przykro, że tak traktujecie swoich wyborców. To tylko daje perspektywę, jak byście ich traktowali w przyszłości.

Tylko jakim cudem 11 posłów ma siłę sprawczą?

Wystarczającą żeby pozwolić PiSowi dotrwać do końca kadencji. W
  • Odpowiedz
@Mopek666

Mieli wystarczająco dużo głosów, żeby blokować ustawy PiSu


No tak średnio, bo ten najczęściej był wspierany głosami Lewicy czy KO ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz