Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
- Dzień dobry dlaczego nie głosować w referendum?
- Bo nie
- ale dlaczego nie?
- bo nie
- ale ja chce zagłosować bo te pytania są dla mnie ważne
- nie bierzcie karty bo nie

Czy jest tu ktokolwiek inteligentny kto potrafi uargumentować dlaczego nie? Może być dowód matematyczny na zasadzie czemu 2+2 = 4.
Podam przykład jeśli mamy dwa patyki w jednej ręce i dwa patyki w drugiej to jak złączymy razem dłonie nie puszczając patyków to będziemy mieli razem 4 patyki. Mozemy dotknąć każdego patyka z osobna i zapisać na kartcę każdą iterację.
Jeżeli referendum nie ma żadnego sensu to znaczy, że nie powinno być żadnego bojkotu bo skoro nie ma znaczenia to nikomu nie powinno to przeszkadzać. Proszę o sensowne argumenty a nie wyzywanie od najgorszych.
#referendum



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 69
@mirko_anonim:
1. Referendum to furtka by prowadzić kampanie już po ciszy wyborczej, w końcu kampania referendalna, a nie wyborcza.
2. Referendum to drugi niekontrolowany budżet wyborczy, gdzie SSP mogą finansować ile wlezie
3. Pytania w referendum uwłaczają inteligencji obywateli, ja tam nie lubię być traktowany jak debil z pytaniami postawionymi pod tezę

Brak udziału w referendum to zwykły sprzeciw przeciwko traktowaniu mnie jak debila przez #!$%@?ów z PiS'u. Jednocześnie brak 50%
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): @Piastan
Jeśli starasz się o wizę do USA to tam jest pytanie które brzmi mniej więcej tak "czy jesteś terrorystą Tak / Nie" I jakoś NIKT nie widzi w tym problemu, że to jest pytanie z dupy rodem z PRL a ludzie mimo to odpowiadają bo chcą się tam dostać.

@mirko_anonim moim zdaniem referendum powinno dotyczyć konkretnych rzeczy jak np. Dołączenia do UE.

A nie jakieś ogólniki typu "no nie popieram wyprzedaży polskiego majatku", i co z tego że nie popieram jak rząd zrobi i tak to co będzie uważał a to "referendum" nie jest w żadny sposób wiążące, dla mnie to jest bardziej sonda dołączona do głosowania z pytaniami pod pis XD
@mirko_anonim: Wiem że jesteś trollem ale krótko:
1. Pytania pisane pod tezę, człowiek z odrobiną godności nie będzie na nie odpowiadał.
2. Referendum służy do podejmowania kluczowych decyzji w państwie np wejście do unii. Tutaj nie rozwiązujemy żadnych problemów tylko uczestniczymy w politycznej ankiecie żeby w tvp mogli napisać że Polacy popierają pis w 90%
@mirko_anonim: Nie biorę karty referendalnej, bo pytania urągają mojej inteligencji. W referendum chciałbym odpowiadać na ważne i wiążące pytania, które dodatkowo dzielą Polaków, tj. Zadłużanie kraju, związki partnerskie, aborcja, zbrojenie kraju. Pytania w niedzielnym referendum są postawione w sposób tendencyjny, z góry założoną najlepszą dla rządu odpowiedzią. Jako buntownik nie będę brał udziału w tym cyrku i każdemu polecam to samo. To jedyny sposób na pokazanie swojego stanowczego sprzeciwu, na taki
@mirko_anonim: nikt wam nie każe odpowiadać na wszystkie pytania. Kto z was byl za granicami PL wie, z czym wie wiąże wpuszczanie brudasow. Mało filmów widzieliście z granicy ? Mało mamy danych z Niemiec, Włoch, a może Szwecji ? Nie jestem za pisem, ale panowie.. chcecie mieć multi kulti ? Widzial to ktoś na własne oczy ? Non go zone itp.. oczywiście miłośnicy neuropy beda bojkotować, a potem będzie placz. Niestety,
@mirko_anonim: I co? Poznałeś już od powiedź? Wyrobiłeś sobie zdanie na podstawie tych wulgarnych wpisów, od typów podkreślających swoją inteligencję, ale nie potrafiących argumentować swojego sprzeciwu oprócz uogólnień i przypuszczeń? Fajnie, że poruszasz ten temat, ale pozostaw odpowiedź na te pytania referendalne swojemu osądowi, a nie naganiaczom na portalu. Legalnie wybrany demokratyczny rząd ustanowił legalnie przeprowadzenie referendum razem z wyborami, żeby nie podnosić kosztów. Ty masz możliwość jako obywatel legalnego i