Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
- Dzień dobry dlaczego nie głosować w referendum?
- Bo nie
- ale dlaczego nie?
- bo nie
- ale ja chce zagłosować bo te pytania są dla mnie ważne
- nie bierzcie karty bo nie

Czy jest tu ktokolwiek inteligentny kto potrafi uargumentować dlaczego nie? Może być dowód matematyczny na zasadzie czemu 2+2 = 4.
Podam przykład jeśli mamy dwa patyki w jednej ręce i dwa patyki w drugiej to jak złączymy razem dłonie nie puszczając patyków to będziemy mieli razem 4 patyki. Mozemy dotknąć każdego patyka z osobna i zapisać na kartcę każdą iterację.
Jeżeli referendum nie ma żadnego sensu to znaczy, że nie powinno być żadnego bojkotu bo skoro nie ma znaczenia to nikomu nie powinno to przeszkadzać. Proszę o sensowne argumenty a nie wyzywanie od najgorszych.
#referendum



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 69
dali rady odpowiedzieć czemu referendum jest złe


@zapoznalem: A samemu nie potrafisz wywnioskować, że to referendum nie jest dla obywateli i wynik kompletnie nie ma znaczenia? Co się zmieni jak będzie 4x tak albo 4x nie? Przecież to nic innego jak tępa ankieta wyborcza, którą sobie robią naszym kosztem
Jeśli starasz się o wizę do USA to tam jest pytanie które brzmi mniej więcej tak "czy jesteś terrorystą Tak / Nie" I jakoś NIKT nie widzi w tym problemu, że to jest pytanie z dupy rodem z PRL a ludzie mimo to odpowiadają bo chcą się tam dostać.


@mirko_anonim: Jak klikasz że nie jesteś robotem to też myślisz, że jedyne co jest analizowane to treść Twojej odpowiedzi? To jest dużo
@mirko_anonim jak dla mnie to opozycja sobie strzela w stopę tą kampanią: nie bierz udziału w referendum. Przez to ze jest połączone z wyborami to nie ma szans żeby nie było na nim dużej frekwencji, a jak cześć osob nie zagłosuje to wyniki będą jakie będą
Czy jest tu ktokolwiek inteligentny kto potrafi uargumentować dlaczego nie?

@mirko_anonim: Już tłumaczę. Sprawa jest banalnie prosta. Otóż dlatego nie, bo jeśli co najmniej 50% uprawnionego do głosowania społeczeństwa nie weźmie aktywnego udziału w referendum to wówczas to referendum jest nieważne i pisowska propaganda idzie w zapomnienie. Teraz rozumiesz? No to mam nadzieje, że odmówisz tez :)
@mirko_anonim: A czytałeś te pytania?
Pytanie 1: Czy popierasz wyprzedaż majątku państwowego podmiotom zagranicznym, prowadzącą do utraty kontroli Polek i Polaków nad strategicznymi sektorami gospodarki? - jak to nie jest propaganda Twoim zdaniem to już dosłownie jest na zasadzie, że nie poznasz propagandy nawet jak dostaniesz nią w twarz
Pytanie 2: Czy popierasz podniesienie wieku emerytalnego, w tym przywrócenie podwyższonego do 67 lat wieku emerytalnego dla kobiet i mężczyzn? - no
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Pleb12
https://www.thequint.com/neon/social-buzz/are-you-a-terrorist-airport-security-question-goes-viral

Tutaj dowód.
A teraz TY trollu przedstaw KONKRETNY dowód dlaczego mamy nie głosować w referendum SKORO to nie ma ŻADNEGO ZNACZENIA. Tak bardzo boli was to, że ktoś zagłosuje na coś na co nie ma znaczenia? Ale jak Ludzie chcą wyjeżdżać do USA to już nie ma problemu żeby zaznaczyć nie przy pytaniu o terroryzm? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy jest tu ktokolwiek inteligentny kto potrafi uargumentować dlaczego nie?


@mirko_anonim:

Mi się bardzo nie podoba narracja różnych instytucji które mi mówią takim tonem jakby mi rozkazywały co ja mam zrobić a co nie.
Zamiast wytłumaczyć, podać argumenty i sugestie to oni lecą "ZRÓB A, NIE RÓB B".

Przecież wiadomo jacy są Polacy, jak im się czegoś nakaże / zakaże to zrobią po złośliwości odwrotnie.

I bardzo dobrze, bo nikt nam