Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wiecie co mnie najbardziej wkurza i triggeruje na rynku matrymonialnym? To, że przeciętniaki (niewiele lepiej wyglądający niż ja) mają dziewczyny a ja tyle czasu szukam i nic. Nawet nie chodzi o obcych ludzi których widzę na ulicy ale ludzie których poznaje na żywo (np. w pracy). Wiem tylko, że poznali swoje połówki kilka lat temu ale wstydze się zapytać jak to zrobili do jasnej cholery?! Ja w sumie od kilku lat ograniczam się tylko do #tinder bo na żywo nie mam gdzie poznawać bo już stary chłop ze mnie a moje jedyne otoczenie (praca) to wszyscy zajęci dawno. Jakiś normik powie że coś źle robię ale ja nawet nie mam co źle robić bo nie mam okazji xD skąd ja mam wziąć te kobiety?

#samotnosc #tfwnogf #przegryw #przemyslenia #niebieskiepaski #wyglad #blackpill #feels #podrywajzwykopem #zwiazki #relacje



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wiecie co mnie najbardziej wkurza i triggeruj...

źródło: 57ac21b40fd3b5dd149a62293bbe593f61b1d9302b7f9aee0ad77364306266f6

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: złe miejsce wybrałes do pytania o takie rzeczy, tutaj dużo osób ma ten sam problem, ale jedno jest pewne tinder to nie jest miejsce dla przeciętnych factow, a poniżej średniej to już trzeba być masochistą żeby zakładać tam konto
  • Odpowiedz
Wiem tylko, że poznali swoje połówki kilka lat temu ale wstydze się zapytać jak to zrobili do jasnej cholery?! Ja w sumie od kilku lat ograniczam się tylko do #tinder bo na żywo nie mam gdzie poznawać


@mirko_anonim: No przecież sam wiesz, że oni je poznali właśnie w "dawnych czasach" (7 - 10 lat temu) poza internetem. Zwyczajnie chodzili razem na studia, może na jakieś zajęcia pozalekcyjne, może
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: był filmik z przyczajki w komunikacji jak laska waliła w lewo 90% pokazujacych sie gosci czesc z nich obiektywnie 7/10 i w koncu wypierdziała jeden lajk w prawo. Jak jestes sredni albo ponizej to level nightmare tej gry. Mam ziomkow i widze jak bardzo im tam nie idzie- to miejsce dla ludzi wyglądających. Jak nie masz nic poza internetem do poznawania ludzi to its over.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: tera doczytałem, że NPC o których mowa poznały "swoje" samice X lat temu xdd

no, to jak dostaną kopa w dupę będzie depresja, żyd, L4, SSRI, a może i sznur. Realia już nie są takie same. Teraz OLD to jedyna opcja w zasadzie.
  • Odpowiedz