Wpis z mikrobloga

@ArnoldZboczek: kolego ja w wakacje w 2010 r. pracowałem w pierograni na warszawskim barbakanie. starowce. Knajpa odwiedzana w 90 procnetach obcokrajowcow, serwis naliczany powyżej50 zł, do tego dochodziły b wysokie typy extra typu 20 dolarów dla ciebie. Po opłaceniu mieszkania i przejazdów i jedzenia zostawało 4000/5000 zł. To było tak nie wyobrazalene mieć taką kasę w tamtych czasach w wieku 18 lat ze glowa mala.
@dardalis: ja za dzieciaka myślałam to samo ale o kwocie 5k bo tyle zarabiał mój stary na wyższym stanowisku i to w tych czasach był dobry hajs. Teraz zarabiam trochę ponad to na stażu, za chwilę przechodzę na uop i dodatkowe 2k więcej... I teraz to już nie jest tyle ile kiedyś
@przemytnik: powyżej 5k. Netto bo jestem studentem na zleceniu, jak wyrabiam pełen etat to tyle wychodzi. Przez to że mam zajęcia 3 dni w tygodniu, z czego ćwiczenia na których muszę być o 8-13 w jeden dzień to na spokojnie to wyrabiam
@smallboobslover: Płacą :D jestem w IT jako SRE, na rocznym stażu ale jednak zostaje na stałe. A jestem dopiero na drugim roku studiów XDDD Stawka taka wychodzi bo jako student na zleceniu mam tą zniżkę. Na uop jej już nie będę mieć ale stawka taka jest na uop że i tak opłaca mi się przejść. I tak mam w ciul wysoką stawkę bo inne firmy na rocznym stażu oferowały max 27zł/h