Wpis z mikrobloga

Nie ma praw kobiet w tym kraju. Będąc mężczyzną dostaniecie więcej środków przeciwbólowych podczas usuwania ósemek niż kobieta podczas cesarskiego cięcia gdy kroi się ją żywcem. Mój znaleziony podczas grzebania w śmieciach i wtórnie udomowiony przeze mnie szczur dostał podczas rutynowego zabiegu więcej, leki przeciwb. oraz opioid + pyralginę, dla ukojenia bólu. Mężczyzna może z łatwością i bezproblemowo wykonać zabieg wazektomii, a kobieta podwiązać jajowodów już nie. Jest to ustawowo zabronione. Nie zaczynając nawet o braku znieczulenia do standardowej metody porodu. Nie ma żadnego powodu, by tak było. #pieklomeczyzn #pieklokobiet #mizoginia ja nie mówię że trzeba być feministą czy angażować się w wojnę płci, ale zaprzeczanie faktom likwiduje was z jakiejkolwiek sensownej dyskusji, a tej dyskusji nie będzie bo nie ma o czym, bo to jest fakt, kobiety w tym kraju nie mogą nic, a #redpill zwyczajnie kłamie #niepopularnaopinia
KingaM - Nie ma praw kobiet w tym kraju. Będąc mężczyzną dostaniecie więcej środków p...

źródło: OIG (77) (17)

Pobierz
  • 48
Ok, skoro użytkownik @JIDF tak pisze to znaczy że to prawda. Koniec tematu xD
Niefortunnie nazywasz też tę procedurę zabiegiem bo to nie jest wyrwanie ósemki czy wycięcie migdalkow

"Aby dostać się do macicy, lekarz narusza 5 warstw tkanek – przecina kolejno: skórę, tkankę podskórną, powięź mięśni prostych brzucha, rozsuwa włókna mięśni brzucha, odciągając je dość mocno na boki, nacina lub rozrywa otrzewnę ścienną."

Dochodzenie do siebie po takiej operacji jest strasznie
@Upssy: Ja o zabiegu a ty mówisz o tym co jest po.. Sam zabieg jest bezbolesny a śmiertelność wynosi okolo 20 na 100k. Stosowane są również po samym zabiegu środku przeciwbólowe opioidowe czy znieczulenie ogólne. Oczywiście rana po świeżym może przynosić umiarkowany ból czy w razie powikłań mocniejszy.Po 6h od cesarki jest możliwość wstawania z pomocą pielęgniarki.

Czytałaś co napisała koleżanka powyżej?

Nie ma praw kobiet w tym kraju. Będąc mężczyzną
Nie ma praw kobiet w tym kraju.


@KingaM: XD tylko tak to skomentuję, facet nawet nie może w tym kraju zaprzeczyć ojcostwa jak się dowie że płaci na nie swoje dziecko, a bez zgody matki nawet nie może zrobić testu na ojcostwo. To jak źle mają faceci widać też na Ukrainie gdzie facet umiera na froncie a kobieta bawi się w zachodniej Europie. Lecimy dalej, płeć męska pracuje dłużej i żyje
ną dostaniecie więcej środków przeciwbólowych podczas usuwania ósemek niż kobieta podczas cesarskiego cięcia gdy kroi się ją żywce


@KingaM: Podobno niektórzy dentyści się zmówili, nawet kobiety dentystki że podczas usuwania 8 kobietom też podają specjalnie mniej znieczulenia, no ale o tym to się nie mówi. Precz z dyktaturą kobiet czy jakoś tak tam opozycja krzyczała.
@KingaM: I bardzo dobrze, nie zasługujecie na te sama ilość środków przeciwbólowych to szczur bo szczury są ważniejsze, nie ma podwiazania jajowodów bo byście się puszczały na prawo i lewo jak bydlęcia jakies wy psy p0lki paskudne hatfu #mizoginia
Będąc mężczyzną dostaniecie więcej środków przeciwbólowych podczas usuwania ósemek niż kobieta podczas cesarskiego cięcia gdy kroi się ją żywcem


@KingaM: wystarczy nie robić sobie pędraka i problem z głowy. Za to ja muszę pracować, nosić większe ciężary i później przejdę na emeryturę.
@Upssy: @KingaM no ale do kogo pretensje do matki natury? W ogóle tak opisana operacja zawsze brzmi źle, wycinanie wyrostka też zaklada wszystkie te etapy plus wycinanie narządów.
Sam miałem ablację (mężczyźni chorują na serce kilka razy częściej niż kobiety, nie fair co?) I jak sie to opisze to brzmi creepy (lekarz na miejscowym znieczuleniu wsuwa ci tętnicą udową kabel aż do serca i zaczyna nim poruszać i razic prądem twoje
@KingaM: jakbym wybierał się na jakiś bolesny zabieg typu wyrwanie ósemek to w dupie miałbym to czy lekarz mi zapewni niezbędną ilość ś pb, sam bym je sobie ogarnął bo wiem jak jest i wiem, że doproszenie się tutaj czegokolwiek graniczy z cudem, a ja jestem wyjątkowo wrażliwy na ból.
@Upssy #!$%@? o tym dochodzeniu, ludzie po laparotomiach co im cały brzuch rozpruto do operacji po tygodniu normalnie chodzą bez żadnych leków przeciwbólowych.
Mężczyzna może z łatwością i bezproblemowo wykonać zabieg wazektomii, a kobieta podwiązać jajowodów już nie. Jest to ustawowo zabronione.

@KingaM: No i ok, również uważam, że taki zabieg powinien być legalny. Jak się chce baba wiązać to niech się wiąże za prywatne pieniążki, tak jak faceci przy wazektomii. Z kolei cała reszta Twojego wywodu jest bez sensu. Wszystkie problemy ze znieczuleniem okołoporodowym wynikają z braku anestezjologów(długie i ciężkie studia, słaba płaca