Wpis z mikrobloga

Nie ma praw kobiet w tym kraju. Będąc mężczyzną dostaniecie więcej środków przeciwbólowych podczas usuwania ósemek niż kobieta podczas cesarskiego cięcia gdy kroi się ją żywcem. Mój znaleziony podczas grzebania w śmieciach i wtórnie udomowiony przeze mnie szczur dostał podczas rutynowego zabiegu więcej, leki przeciwb. oraz opioid + pyralginę, dla ukojenia bólu. Mężczyzna może z łatwością i bezproblemowo wykonać zabieg wazektomii, a kobieta podwiązać jajowodów już nie. Jest to ustawowo zabronione. Nie zaczynając nawet o braku znieczulenia do standardowej metody porodu. Nie ma żadnego powodu, by tak było. #pieklomeczyzn #pieklokobiet #mizoginia ja nie mówię że trzeba być feministą czy angażować się w wojnę płci, ale zaprzeczanie faktom likwiduje was z jakiejkolwiek sensownej dyskusji, a tej dyskusji nie będzie bo nie ma o czym, bo to jest fakt, kobiety w tym kraju nie mogą nic, a #redpill zwyczajnie kłamie #niepopularnaopinia
KingaM - Nie ma praw kobiet w tym kraju. Będąc mężczyzną dostaniecie więcej środków p...

źródło: OIG (77) (17)

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
Kobiety w tym kraju nie mogą nic

Zauważyłaś że Twoja teza jest błędna od samego zarania? Nie mogą NIC? Bo jajniki i środki przeciwbólowe? To co piszesz, oznacza że po prostu nie mogą (póki co) zrobić dwóch z setek tysięcy rzeczy. Koniec kropka. Wysuwanie tez pt. nie mogą w tym kraju nic patrząc na to w ilu obszarach macie przewagę nad mężczyznami to aż woła o sprawiedliwość. Skoro czegoś wam
  • Odpowiedz
cesarka tak, ale OPka pisała o porodzie naturalnym

Będąc mężczyzną dostaniecie więcej środków przeciwbólowych podczas usuwania ósemek niż kobieta podczas cesarskiego cięcia gdy kroi się ją żywcem


Czy my czytamy te same teksty? xD

Bredzisz jak typowy wykopek w wieku podstawówkowym.


Miej boże w opiece twoich pacjentów ()

Praktycznie po każdym zabiegu czy operacji organizm jest bardziej obciążony XD

@SkrytyZolw:
  • Odpowiedz
@JIDF: tak, tylko ja przeczytałam cały tekst.

Nie zaczynając nawet o braku znieczulenia do standardowej metody porodu.


Ona mówiła o braku znieczulenia przy porodzie naturalnym, nie cesarce.

Daj boże rozum mirkowi JIDF.
  • Odpowiedz
  • 0
Problem ze znieczuleniem przy naturalnym porodzie nie wynika często z niechęci, a z braku anestezjologa. Po znieczuleniu jednej rodzacej kobiety, anestezjolog jest do niej przypisany aż do końca porodu. Gdy na raz rodzi kilka kobiet, a szpital ma na stanie jednego czy dwóch anestezjologów, to w świetle przepisów i bezpieczeństwa, nie każda rodząca dostanie znieczulenie.
  • Odpowiedz
@KingaM: dozowanie środków przeciwbólowych zależy od masy oraz rodzaju zabiegu. Ułana baba dostanie więcej przy usuwania wyrostka niż chuderlawy facet.
  • Odpowiedz
@KingaM: z tego wpisu bije straszna transfobia i mizoandria. Mężczyźni z macicą dostają tyle samo znieczulenia co kobiety z macicą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz