Wpis z mikrobloga

a pamiętacie jak Macierewicz napadł na budynek NATO? Pisoska hołota do budy!


@grzyboslaw: to jest pikuś, pamiętasz jak minister bieńkowska powiedziała "taki mamy klimat"? To była afera na dwa lata rolowania w mediach z każdej strony. Od rządowego TVP, przez Polsat, TVN czy wszelkie stacje radiowe i serwisy internetowe.

Za kliknięcia i oglądalność wszystkie media w Polsce wypromowały PiS do władzy, a teraz boją się grillować prawdziwe, grube afery
  • Odpowiedz
@DeoLawson: Postawili mu zarzuty, gdzie w polskim prawie są praktycznie nie do udowodnienia. Za to, że był członkiem RN odpowiada w którejś tam kolejności za nieprawidłowości. Najpierw idzie pod ścianę zarząd.

Prokuratura chciała coś zrobić medialnego, ale Czarnecki jest w tej sprawie nie do ruszenia, łącznie oskarżonych jest 61 osób.
Getback został sprzedany przez LC w 2014, nie tylko Idea Bank sprzedawał ryzykowne obligacje, również inne banki je sprzedawały za dużo
  • Odpowiedz
@Kempes: #!$%@?ąc od całej afery Idea Bank to był najlepszy bank w jakim miałem konto. Intuicyjna i kompleksowa obsługa przez stronę (nie takie oczywiste te 10 lat temu), świetne oferty lokat, zarówno oprocentowanie i terminy, od lokat nawet jednodniowych, miesięcznych itd. Na infolinię dzwoniłem kilka razy też zawsze od razu ktoś odebrał bez godzinnego słuchania muzyki i przeklikiwania się przez bota, pomoc zawsze otrzymałem. Strasznie mi było szkoda, jak ich przejął
  • Odpowiedz
@Kempes: Myślę, że znajdzie się grupka sowicie spragnionych dobrych posadek z Konfederacji i Nowej Drogi aby dołączyć w szeregi PIS'u po wyborach. Niestety ale jest to najbardziej prawdopodobny scenariusz.
  • Odpowiedz
jego właściciel nie potrafił sprawić żeby był zyskowny

@DeoLawson: Ostatnie miesiące wychodził na prostą, a każde dokapitalizowanie z prywatnej kasy wiązało się z ogromnym ryzykiem kradzieży.
  • Odpowiedz
#!$%@?ąc od całej afery Idea Bank to był najlepszy bank w jakim miałem konto. Intuicyjna i kompleksowa obsługa przez stronę (nie takie oczywiste te 10 lat temu), świetne oferty lokat, zarówno oprocentowanie i terminy, od lokat nawet jednodniowych, miesięcznych itd.


@znikam5: I naprawdę cię nie zainteresowało skąd tak świetne oprocentowanie lokat? Amber gold też miał fajnie oprocentowane lokaty na złoto.

A po autorze tematu widzę, że na wykopie stabilnie - przekrętas
  • Odpowiedz