Wpis z mikrobloga

TAK? XD ALE SIĘ ZESTARZAŁO XD

MINUTĘ TEMU KACZYŃSKI POWIEDZIAŁ, ŻE NIE PRZYJDZIE NA WŁASNĄ DEBATĘ XDDDDDDD


@Don_Kichot: No, pośmiałeś się, a teraz powiedz jak się zestarzało? Tusk już odwołał udział w debacie czy już wiesz że do poniedziałku odwoła? Bo że Kaczyński w niej nie weźmie udziału to masz w moim wpisie.
  • Odpowiedz
@PanAlbert ale sie osrales, tusk zrobi z was pisiarze placki ziemniaczane i nie chodzi o sama debate ktora bedzie przeprowadzana sowieckimi metodami ale o to ze tusk sie tam pojawil na pelnej wyjebce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Promilus zadziwiające jak tragicznie pis prowadzi swoją kampanię. Nienawidzę #!$%@? ale trzeba in przyznać, że dotychczas robili to naprawdę dobrze, a tu strzał za strzałem w kolano. Wspaniale!
  • Odpowiedz
wystarczy, że Bosak zapyta Tuska czy jest za pisowskim rozdawnictwem i dalszym rozpier... gospodarki i rudy ucieknie do tatusia z rykiem XD


@dzielnicow: tam nie ma żadnych pytań między kandydatami. To będzie taka szopka, że w książkach do historii będą pisać o tej debacie. Każdy z kandydatów będzie miał łącznie 7 minut. Tusk będzie miał 7 minut żeby przełamać ścianę TVP i mówić do oglądających TVP. Chociaż jestem pewny, że
  • Odpowiedz
@jedmar: chyba wtedy się nie spodziewalo że zrobią z tej debaty taka farsę. Ale jak widać nie liczy się styl tylko wynik. Mam nadzieję że Tusk tym razem wygra w ich grze
  • Odpowiedz
@Promilus jak na moje to jeśli w ogole dojdzie do debaty to będzie przekaz opóźniony o kilka minut a funkcjonariusze będą sklejać na bieżąco jakieś przypadkowe słowa, zeby wyszło na niekorzyść donka
  • Odpowiedz
o #!$%@?. tyle #!$%@? chlewu, afer, #!$%@? w dupe i nic. bynajmniej imigrantuw nie wpuscily.
wystarczyl rok inflacji 20% i cyk, Tusk ze zdrajcy uciekiniera znowu bohaterem narodowym xD
  • Odpowiedz