Wpis z mikrobloga

Grubas może jest śliski, zakompleksiony ale jedyny wypowiedział się jakoś na ten temat DM-ow i nie straszył Wardęgi od razu prawnikami a raczej hajsu ma z tych zjebow najwiecej. Za to Dubiel, na którego pewnie jest z 10x więcej wyjeżdża z jakimś gowno statementem pisanym przez kancelarię xD
Boxdel #!$%@?ł na pewno, ale jestem w stanie uwierzyć, że jest #!$%@? zakompleksionym grubasem i na tamten czas to był jego jedyny kontakt z płcią przeciwną xD dm-y i gry
Filmik może #!$%@?, ale na koniec widać u niego totalną załamkę.
#!$%@?ł najmniej pewnie a jest już #!$%@? w internecie i grożą mu gwałtami kijem xD
Ps. Dubiel na wakacjach się opala i ma pewnie #!$%@? jak to on
#famemma
Markowsky95 - Grubas może jest śliski, zakompleksiony ale jedyny wypowiedział się jak...

źródło: Screenshot_20231005-020256_YouTube

Pobierz
  • 19
@Markowsky95: No trudno się nie zgodzić. #!$%@?ł i musi dostać jakąś karę, ale mam wrażenie, że on dostaje największy #!$%@?, a zrobił w teorii najmniej. Póki co jest na niego tylko tyle, że pisał jakieś obleśne rzeczy do gówniar, a nie że się spotykał z nimi. No i może to, że siedział przez te lata na utkanej, ale to równie dobrze mógł milczeć ze strachu
@Markowsky95: kancelaria dubiela to chyba jego starego, więc wydaje mi się, że ojciec po wypowiedzi morawieckiego wziął sprawy we własne ręce, żeby jakoś ratować syna przed ostracyzmem społecznym i ew odsiadką

Tbh nie wiadomo co i na kogo tam jest, ale jak boxdel nie wkroczył z prawnikami tylko bierze ludzi na litość to jest świadomy, że cos tam jest i że droga sądowa go pogrąży. Łatwiej mu było przekupić świadków, jeśli
grubas zawsze byl dwulicowy i #!$%@? kontent lub promował patusów na yt później się od tego odcinając. Jak wam #!$%@? może być szkoda gościa który jako znajomy wepchał by was na mine za jakakolwiek korzyść


@Golodupcow: nie no, generalnie masz rację, i w piździe go mam, tylko się zastanawiam dlaczego on akurat dostaje największy #!$%@?. Co z tego, że Stuu nie ma już w internecie? nie ma go w internecie bo
@Markowsky95 czy #!$%@?ł najmniej to się dopiero dowiemy gdy wypłynie reszta.Wardega najwięcej czasu poświęcił stuu i tez mam wrażenie że starał się mu doradzać by jak najmniej stracił na tej dramie,co i tak gruby zaprzepaścił bo po filmie Konopa ten dzisiejszy materiał trafi do kosza zapewne xd
@Markowsky95 19 latek grający w Minecraft i Lola może mieć mental na poziomie 15 latka. Choć w sumie nigdy go nie oglądałem, więc nie wiem jaki był wtedy. Natomiast z TeamSpeakiem ma rację, wystarczy posłuchać co randomowi gówniarze wygadują w grach, a co dopiero zintegrowane community. Nie raz widziałem jak ktoś wyzywa na czatach w grach, że zrucha komuś matkę, albo pisał "ssij jaja", "zrucham ci cyce" czy jakieś inne gówno. A