Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej, mam mały mętlik w głowie bo w te wakacje poznałem pewną dziewczynę na wyjezdzie i jakoś tak wyszło, że się trochę do siebie zbliżyliśmy. Sporo piszemy, a w zasadzie to ona w większości inicjuje kontakt . Od tamtego czasu kilka razy się też spotkaliśmy. Ogólnie bardzo dobrze się dogadujemy, lubię spędzać z nią czas i dawno z nikim tak dobrze mi się nie rozmawiało. Problem w tym, że nie czuję do niej jakiegoś szczególnego pociągu. Jest po prostu ok, ale nic więcej. Do tego jest zupełnym przeciwieństwem tych instagramowych atencjuszek z którymi się kiedyś spotykałem co jest na plus. No i nie wiem czy spróbować się trochę bardziej zaangażować czy zupełnie odpuścić i pozostać na relacjach koleżeńskich. Jak wam się wydaje? Ja mam 23 lat ona 21
#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #pytanie #tinder #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Nie myśl o tym, jak się dobrze czujesz w jej gronie i lubicie się spotykać to się spotykajcie i cieszcie chwilą. Być może za kilka/kilkanaście spotkań coś się zmieni w Twoim postrzeganiu relacji. Natomiast jeśli podskórnie czujesz, że to nie to, a ona jest bardzo zaangażowana, to nie rób jej złudnych nadziei.
  • Odpowiedz