Wpis z mikrobloga

Odnośnie tego wpisu:

https://wykop.pl/wpis/73017777/nie-jestes-anonimowy-w-internecie-oczywista-prawda

Dziewczyna przedstawiła sprawę mocno jednostronnie. Napisała jedynie, że wymieniała fotki i on przeżył zawód miłosny i się obecnie mści. Sprawy mają się najprawdopodobniej inaczej. Dziewczyna najwidoczniej bawiła się uczuciami chłopaka, działała na wiele frontów. No i finalnie chłopak nie wytrzymał. Czy się dziwie? Nie. Czy pochwalam? Też nie. Z tej historii wynika coś innego niż tylko przestroga żeby nie wysyłać takich filmów. Nie baw się uczuciami innych ludzi bo mogą się Tobie odwdzięczyć.
Napisałem do tego kolesia na Instagramie.

Oto co odpisał. Przesłał też wiadomość od innego "poszkodowanego".

#p0lka
#niebieskiepaski
#rozowepaski
#zwiazki
#seks
#tinder
#hipergamia
Raznaruski_rok - Odnośnie tego wpisu:

https://wykop.pl/wpis/73017777/nie-jestes-anon...

źródło: Zrzut ekranu (116)

Pobierz
  • 35
@Raz_na_ruski_rok: hahahaha opie przecież wiadomo, że to Ty ???????? napisałeś sam do siebie i wyjaśniasz sam siebie pisząc „ Czy pochwalam? Też nie”, żeby odwrócić uwagę. To już wyższy poziom psychopaty. Jesteś inteligentny, przyznaje ale przez swoją obsesje robisz nieracjonalne rzeczy - mogłeś inaczej „ukarać” Twoją koleżankę za uszkodzone ego przegrywa - w sposób dotykający ale legalny za to Ty wolałeś popełnić przestępstwo a to już nie świadczy od Tobie najlepiej.
@Raz_na_ruski_rok No I co z tego wynika? Nawet zakładając, że to prawda (co nie jest takie oczywiste) to on i tak jest zjebem i przestępcą za udostępnianie intymnych zdjęć tej laski bez jej zgody. ¯_(ツ)_/¯

Czy ona się spoko zachowała jeśli się bawiła jego uczuciami? Nie. Ale to nie jest przestępstwo, a to co ten gość robi tak.
@Raz_na_ruski_rok: hahahahahahahaha nie mogę z typka. Piszesz tak żeby nie było, że to Ty, żałosny psychopata. Czytam wykopka od lat ale musiałem aż założyć konto jak zobaczyłem takiego dekla. Skończ się kompromitować - nikogo ta drama nie interesuje i twoje pisanie o sobie w obronie jako 3 osoba też nie. Dzieją się ciekawsze rzeczy w sieci niż jakiś zakompleksiony koleś i nagie fotki jakiejś typiary.
@Raz_na_ruski_rok:

@Invisiblinio

a powinna być taka, że frustrat za swoje odpały trafia do więzienia

Oczywiście. Ale reszta wykopków będzie broniła wariata i będą sądzić, że laska sobie zasłużyła. Każdy, kto przyklaskuje takiemu zachowaniu jest zdolny do podobnych rzeczy. Masakra... Współczuje dziewczynie. Popełniła błąd wysyłając jakieś foty do obcego kolesia, ale straszne jest to, że mężczyźni są tak mściwi i podli, że w ogóle robią takie rzeczy. Normalna, stabilna emocjonalnie osoba na