Wpis z mikrobloga

Powiem wam szczerze że już w tym roku 2023 już nie mam żadnych oczekiwań. Tylko żeby na święta i sylwester był śnieg. Wręcz kocham taką pogodę jak na zdjęciu. Kocham ten klimat. On jest niesamowity. Po wieczerzy przejechać się na #spierdotrip autem do parku i sobie pochodzić po mieście. Coś wspaniałego. Tak samo w Sylwestra. Kupię sobie szampana Bezalkoholego. Piwa bezalkoholowe. I połowę wieczoru spędzę w domu grając w csa 1.6 tak jak kiedyś. A potem pojadę na nightdrive. A potem gdzieś na dworze aby wypić szampana zobaczyć fajerwerki i wypić 4 piwa. I żeby muzyka z głośników skody grała. Oczywiście sam. Ale fajnie by było. Ehh. Dopiero po nowym roku bym szukał pracy tu w Polsce albo bym wyjechał do kuzyna który mi jak narazie nie odpisuje chociaż jest aktywny. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #przegryw ##!$%@? ##!$%@? #zima #przemyslenia #oswiadczeniezdupy
Pobierz Napalone_Okno - Powiem wam szczerze że już w tym roku 2023 już nie mam żadnych oczeki...
źródło: 88ed68dd8544ba0b34135f55e58fc265
  • 7
Powiem wam szczerze że już w tym roku 2023 już nie mam żadnych oczekiwań.


@Napalone_Okno: a ja mam oczekiwania
że to wszytko w końcu #!$%@?, po wyborach, tak właśnie na grudzień
niech ten świat który znamy się już skończy, ostatnie lata wszystko nabrało takiej prędkości, że normalne hamowanie nie wchodzi w grę